Viimased kümme aastat on pealinlased jooksnud tormi Kalamaja asumi korteritele ja arendajad andnud endast kõik Haabersti linnaosas. Lähitulevik lubab populaarsust uutele piirkondadele.
Ehk oleks ka Lasnamäel rohkem kinnisvaraarendust ja tehinguid, kui loodus ette ei jääks. Maarjamäe paekallas on Eestis ainuke kodu siin haruldasele mägi-kadakkaerale.
  • Ehk oleks ka Lasnamäel rohkem kinnisvaraarendust ja tehinguid, kui loodus ette ei jääks. Maarjamäe paekallas on Eestis ainuke kodu siin haruldasele mägi-kadakkaerale.
  • Foto: Andras Kralla
Koduostjate üks ihaldusväärsemaid piirkondi on Tallinnas kaua olnud Kalamaja, kus vuntsitakse järjest ajaloolisi maju üles ning vanadele tööstus- ja sadamaaladele pannakse uusi hooneid püsti.
Kui 2013. aastal müüdi Kalamajas 282 korterit, siis mullu juba 681, selgub Äripäeva täna ilmunud suurelt kinnisvarakaardilt, kust saab vaadata korterite tehingute arvu ja hinna muutumist Tallinna asumites viimase kümne aasta jooksul.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Miks kulub kinnisvaras endiselt kolmandik tööajast info otsimisele ja kuidas seda muuta saaks?
Ehkki tehisintellekt on üha hoogsamalt sisenemas ka kinnisvarasektorisse, on täna veel selle kasutamise osas rohkem küsimusi kui vastuseid. Peamurdmist ei tekita niivõrd see, millist AI-lahendust kasutada, vaid kas ettevõtte andmed on üldse sellisel kujul olemas, et tehisintellekt neist midagi mõistlikku välja lugeda suudaks.

Hetkel kuum

Tallinna Sadama juhatuse esimees Valdo Kalm ja US Real Estate`i juhatuse esimees Kaarel Loigu.
Uudised
  • 25.06.26, 13:10
Valdo Kalm ja Kaarel Loigu: ehitame koos väga suurt linnaosa
Uus Maa kinnisvaraturu eksperdi Risto Vähi sõnul ei osteta suvilaid enam üksnes suvepuhkuseks.
Saated
  • 19.06.26, 06:15
Eluasemeturule tuleb pindu juurde. Risto Vähi: suvila tähendus on muutunud
Eluasemeturu hoonefond paisub. Tervikturg elavneb, ent unustage laialdane hinnatõus, pigem ees paistab tühjade majade fenomen.
Tallinna lähiümbruses on mitu kinnisvaraturu vaates aktiivset piirkonda.
Saated
  • 22.06.26, 10:41
Maakler näeb Tallinna lähivallas investoritele head võimalust
Projekt toetab Liveni 2029. ja 2030. aasta tulemusi, osutab Liveni tegevjuht Andero Laur.
Uudised
  • 22.06.26, 11:47
Liven rühib edasi ja ostab Berliinis järgmise kinnistu
Liveni Berliini projektide investeeringud on väärt priskeid miljoneid. Andero Laur vaatab tulevikku optimismiga
Titaniumi kinnisvaraportfelli haldur Siim Rosenthal teab pealetulevat trendi.
Uudised
  • 26.06.26, 06:15
Rosenthal investeerimisest: Soome turg pakub huvitavaid võimalusi
Sampo fluidum: siin paistab kasvavat rahaveski
Eks headel aegadel meeldib kõigile ettevõtjate kasumeid lugeda, aga kehval ajal on kulud ja muud probleemid ikka ettevõtja enda mure, nentis sügisel 1Partner Kinnisvara Tallinn OÜ juhatuse liige Tanel Tarum.
Uudised
  • 19.06.26, 07:15
Firmalihvimine. 1Partner Kinnisvara Tallinn kasvatas käivet, ent kasum kahanes
Bigbanki peaökonomist Raul Eamets pani kõrvuti ka aastad 2016 ja 2026.
Uudised
  • 19.06.26, 09:24
Eamets: Tuleviku vaadates on võimalikud kaks arengut
Riia ärimaastik areneb kiiresti ning Grīziņdārzs on kujunemas üheks neist paikadest, kus ajalooline linnamiljöö ja kaasaegne ettevõtluskeskkond kohtuvad loomulikul viisil.
  • ST
Sisuturundus
  • 10.06.26, 12:08
Riias kerkib kvartal, kus kontor on enamat kui töökoht

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele