Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Eesti Ehitus rajab 73 miljoni krooni eest korterelamu
Eesti Ehitus ehitab Tallinnasse 72 korteriga elamu,
lepingu hind on 72,8 miljoniut krooni, teatas firma börsile.
AS Eesti Ehitus ja ASi EE Grupp tütarettevõte AS Eurox sõlmisid 19. detsembril ehituse töövõtulepingu 72 korteriga korterelamu ehituseks aadressil Sipelga 3a, Tallinn.
Lepingu hind on 72 800 000 Eesti krooni, millele lisandub käibemaks. Tööde lõplik üleandmise tähtaeg on detsember 2007.
„Neutra jaoks on jätkusuutlik kinnisvaraarendus olnud algusest peale põhimõtteline väärtus, mitte lihtsalt turutrend,“ tunnistab Neutra Grupi juht Kenneth Karpov. Seepärast lähtub Neutra kinnisvara arendades rahvusvaheliselt tunnustatud BREEAM-i ja LEED-i sertifikatsioonide nõuetest, et nende uute hoonete keskkonnamõju, energiakasutust ja sisekeskkonna kvaliteet vastaks kaasaja nõuetele.