1Partner Kinnisvara hindas eelmisel aastal kinnisvara koguväärtusega 7,6 miljardit krooni.
Kinnisvarafirma 1Partner Kinnisvara hindas eelmisel aastal kokku enam kui 2000 objekti, mille turuväärtus oli kokku 7 593 048 000 krooni. Ühe objekti keskmine turuväärtus oli 3,8 miljonit krooni, teatas ettevõte.
Kõige kallima objekti turuväärtuseks kujunes 520 miljonit ning kõige odavama objekti maksumus oli 30 000 krooni. "Lisaks konsulteerisime sadu kliente nende vara turuväärtuse ja võimaliku müügihinna osas, mille kohta ametlikku hindamisakti ei vajatud," lisas 1Partner Kinnisvara turundusjuht Ragnar Everest.
Everest märkis, et eelmisel aastal kiirelt arenenud kinnisvaraturg ja rohked tehingud kasvatasid ka hindajate käivet. "Kinnisvarabuum saavutas kõrghetke just eelmisel aastal ja see kajastus positiivselt ka meie majandusnäitajates," märkis Everest. "Korralike numbrite taga oli eelkõige soodne majanduskliima, kinnisvaraturu arengud ja ettevõtte kasv. Nõudlus erinevate kinnisvaratoodete ja -teenuste järele kasvas hüppeliselt."

Hetkel kuum

Rahkrabin kasvas
TOP
  • 21.08.26, 11:57
Arendajate palga TOP: vaata kui palju keegi aastal 2025 maksis
Ülevaatlikust tabelist selguvad kõnekad pingeread. Lisaks vaata, kelle juurde töötajad läksid ja kelle juurest lahkusid
Siin laiub potentsiaal. Ees Talsinki visuaal ja taamal Tallinna Sadama arendatav ala.   Vasakule, kaadrist välja jääb investoreid paelunud Tallinna Linnahall. Eesolevasse hoonesse plaanib ankruüürnik asuda aastal 2028
Uudised
  • 18.08.26, 10:59
Magus diil: Sõõrumaa sai Talsinki kvartalisse toeka kaasomaniku
Vana tehasehoone asemele tuleb 20 000 ruutmeetrit uut pinda.
Uudised
  • 19.08.26, 11:41
Piilmannid käivitavad Telliskivis 70-miljonise ehituse. Linnar Viiki näitusepind pannakse telki
Ärilinnaku rekonstrueeritava M-hoone arhitektuurse lahenduse autorid on Kadarik Tüür Arhitektid ja Salto Arhitektid koostöös VÄLI Arhitektidega
Talsinki kvartalisse kerkib uus Sokos hotell
Uudised
  • 24.08.26, 11:17
Talsinki kvartalisse kerkib uus Sokos hotell
Favorte REIF juhataja Hendri Hinno.
Uudised
  • 19.08.26, 11:01
Stock-office - kellele seda küll on vaja? 3 levinud müüti
Tallinna Sadama juhatuse esimees Valdo Kalm.
Börsiuudised
  • 19.08.26, 11:16
Tallinna suure linnaosa arendaja hakkab uut juhti otsima
Raharakett? Värskelt valminud bürookompleksi The Park Kraków kogu üüritav pind on suurem kui 3 jalgpalliväljakut.
Uudised
  • 24.08.26, 06:30
Summus paisutas käivet ja kasumit, kullaauguks on Poola
Tegelikult on peale Poola Eesti investoritele veel teinegi võimalus
Pärnu kinnisvaraturg ei konkureeri enam üksnes kohalike ostjate pärast, vaid linn pakub huvi ka inimestele Tallinnast, Tartust ja Soomest, kes otsivad teist kodu, investeerimiskorterit või võimalust kolida rahulikumasse elukeskkonda. Seileri Kvartal kerkib kunagise Pärnu Masinatehase alale ning annab endisele tööstusmaale uue funktsiooni ja piirkonnale uue ilme.
  • ST
Sisuturundus
  • 19.08.26, 09:46
Pärnu taristu- ja kinnisvara-investeeringud meelitavad huvilisi kiirelt tegutsema

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele