• 30.08.07, 17:13
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Tomson: kvaliteetkinnisvara mõistet kasutatakse müügiargumendina

Äripäev küsis asjatundjatelt, mida peetakse silmas mõiste all kvaliteetne kinnisvara.
Selgituse annab BPE Kinnisvaraeksperdi hindamisosakonna juhataja Aivar Tomson.
"Kvaliteetkinnisvara mõistet kasutatakse maaklerite poolt kui müügiargumenti, see tähendab, et sellega tähistatakse kõike, millel peaks olema püsiv väärtus", ütleb Tomson ja lisab, et see mõiste on devalveerunud ja tegelikult ei anta endale tihtipeale aru, millega on tegemist. "Peaasi, et asi kaubaks läheks," märgib Tomson.
Kvaliteetkinnisvara puhul on ilmselgelt tegemist millegagi, mis tugineb emotsioonidel ja seda kuidagi mõõta või väga täpselt kirjeldada ei ole võimalik.

Artikkel jätkub pärast reklaami

"Mõistena ei ole kvaliteetkinnisvara kindlasti õnnestunud," arvab Tomson ja toob võrdluseks sarnase mõistena euroremont, millest tänapäeval millegipärast enam eriti ei räägita.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 18.06.25, 14:49
Tuleohutuseksperdid 112 häireedastuse muudatusest: päästeauto automaatne kohalesõitmine ei tohi mõjutada meie vara üldist ohutust
Vaata veebihommikut järele!
Riigil on plaan kaotada väga paljudelt objektidelt automaatse tulekahjusignalisatsioonisüsteemi (ATS) tulekahjuteate Häirekeskusesse edastamine. Automaatsest tulekahjuteatest loobumine puudutab teiste objektide hulgas büroo- ja tööstushooneid, kaubanduskeskuseid ning haridus- ja lasteasutusi. Kas enam kui tuhat hoone omanikku peaks nüüd muretsema, et tulekahju korral jääb abi tulemata?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele