• 28.04.08, 08:49
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Tullio Liblik rajab Kuressaare golfiväljaku äärde ülikallid villad

Ärimees Tullio Libliku firma rajab tänavu täismõõtmetes valmiva Kuressaare golfiväljaku äärde kolm eksklusiivset villat, mille hind küünib 6 miljoni kroonini, kirjutas Meie Maa.
“Villad on arhitektuurselt lahenduselt päris huvitavad ning kavatseme nende rajamisel panustada uudsetele tehnoloogiatele,” lausus villasid rajava firma Ringi Puhkeküla OÜ juhatuse liige Ants Ink. Koos äripartner Tullio Liblikuga on neil tänavu sügiseks kavas golfiväljaku südamesse rajada kolm villat.
Ants Ink osutas, et villade ehitamisel kasutatakse ülikvaliteetseid materjale ning majade igapäevased hooldekulud peaksid olema tehnika viimase sõna kasutuselevõtu tõttu mõistlikud.
“Aastaseks küttekuluks, mis sisaldab nii kütet kui vett, plaanime umbes 8900 krooni,” ütles Ants Ink. Kokkuhoid tuleneb majade katustele pandavate valguspatareide kasutuselevõtust.

Artikkel jätkub pärast reklaami

“Seega pole need villad mitte ainult kallid ja ainulaadsed, vaid ka ökonoomsed,” sõnas Ants Ink. “Püüame kasutada asju, mis täna on tehnika viimane sõna.”
Villade müügiga tegeleva A A Kinnisvara Saaremaa esinduse juht Anli Alliksoon ütles, et villade vundamendid on valmis ja seinad kerkivad. Arhitektuuribüroos Luhse Tuhal projekteeritud villad rajatakse Luige ja Merikotka tänavale. “Esialgu ostuhuvilisi veel pole olnud, kuid kavatseme lähiajal käivitada telereklaami,” sõnas Alliksoon.
Ants Ink lisas, et villade vastu on huvi tuntud, kuid konkreetselt ei saa enne midagi rääkida, kui allkirjad lepingutel all.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 19.05.25, 15:00
Millerhawk vähendas hoone süsiniku jalajälge kolmandiku võrra – ilma lisakuluta
Elutsükli analüüs (LCA) on tööriist, mis aitab hinnata hoone keskkonnamõju selle „sünnist surmani“ – alates toormaterjalide kaevandamisest kuni lammutamise ja taaskasutuseni. Ehituses tähendab see näiteks seda, millist mõju avaldab betooni, terase või isolatsioonimaterjalide tootmine, transport, paigaldus ja hilisem hooldus meie kliimale.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele