• 04.11.08, 11:30
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Hansabank Markets tõstis Eesti Telekomi aktsiasoovitust

Swedbanki üksus Hansabank Markets tõstis Eesti Telekomi aktsiasoovituse "hoia" pealt "osta" peale, vahendas Bloomberg.
„Domineeriv turupositsioon, võlakohustuste puudumine, tugev rahavoog, vähene oodatud majanduslanguse mõju ettevõttele ja atraktiivne dividenditootlus annab meie arvates soliidse põhjuse osta aktsiat,“ ütles analüütik Marko Daljajev.
Samal ajal langetati aktsia hinnasiht 7,30 eurolt 7,10 eurole.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 01.09.25, 13:02
Kodu sünnib koostöös – arhitektid ja noor pere loovad kodu südamega
“Me vaatasime mitmete arhitektuuribüroode portfoolioid läbi, Kontsept Arhitektuuribüroo stiil oli kõige rohkem meie moodi,” ütleb majaperemees Tanel vastvalminud maja ees, endal üks laps süles ning teine jala küljes. Suure inimeste jutud tõmbavad ikka väikeseid inimesi magnetina ligi. Majaperenaine Maris lisab: “Kui me saatsime Kontseptile päringu, kutsusid nad meid kontorisse külla, et plaane lähemalt arutama.” See kõlas nagu lubadus meeldivaks koostööks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele