USA president Barack Obama ütles, et esitab
põhimõtteid infrastruktuuri rahade kulutamise kohta. Kohalikud omavalitsused
ärgu plaanigu ehitada raha eest kasiinosid ega basseine, vahendab Bloomberg.
President ütles, et ta paneb kokku direktiivi, mis määrab ära, kuidas osariigid ja kohalikud omavalitsused tohivad kulutada raha, mida riik abipaketiga jagab.
„See plaan ei ole raiskamiseks,“ ütles president. „Projektid, mis saabuvad läbivaatamiseks, peaksid vastama paarile lihtsale küsimusele. Kas need kannavad majanduse taastamise seaduse põhimõtteid? Kas projekt loob kiiresti töökohti? Kas see loob aluse kestvale õitsengule?“
Seadus toonitab eraldi, et kasiinosid, akvaariume ja loomaaedu selle rahaga ei looda.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Fassaadide tootmine on viimase kümnendi jooksul teinud läbi suure muutuse. Kui varem tähendas tellimus etteantud jooniste järgi tootmist, siis nüüd oodatakse tootjalt terviklikkust: projekteerimist, tehnilisi lahendusi, tootmist ja paigaldust. Metallfassaadide tootja Parmet AS juht Erki Parik nendib, et selline muudatus teeb küll nende töö keerulisemaks, ent samas toob tellija jaoks kaasa parema tulemuse.