Nõmme tee kolmanda etapi rekonstrueerimise
maksumuseks kujunes 22,4 miljonit krooni ning Pärnu maantee teise etapi
maksumuseks 39,1 miljonit krooni, teatas Raepress
Nõmme tee Linnu tee ja Tammsaare tee vahelise lõigu rekonstrueerib Tallinna Teede AS, Pärnu maantee Laane ja Hiiu tänava vahelise lõigu aga AS Nordecon Infra. Plaanide kohaselt kestavad teetööd Pärnu maanteel septembri lõpuni ning Nõmme teel oktoobri keskpaigani. Bussid nr 17, 17a, 20 ja 27 on ümber suunatud.
Esimene lõik Nõmme teest (Kotka tänavast kuni Tedre tänavani) rekonstrueeriti 2007. aastal, mullu sai uue ilme Tedre tänava ja Linnu tee vaheline lõik. Sügiseks on enam kui 2,5 kilomeetri pikkune Nõmme tee kogu ulatuses uue teekate saanud, valgustatud ning uute valgusfooride ja kergliiklusteedega.
Tallinna Vesi uuendab rekonstrueerimise käigus ka vee- ja kanalisatsioonitrassid ning rajab sadevete kanalisatsiooni.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Kolimine ühest riigist teise on palju enamat kui lihtsalt uue elu alustamine – see on pikk nimekiri küsimustest, muredest ja otsustest, mis algavad juba enne, kui esimene kolimiskast on suletud. Kuhu kõik mahub? Kas mööbel jõuab tervelt kohale? Ja mis saab siis, kui teel juhtub midagi ootamatut? Need on küsimused, mida Meu Express kuuleb iga päev ja millele neil on aastatepikkuse kogemuse toel välja kujunenud kindlad vastused.