• 03.09.10, 12:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Venemaal kasvas elektri tarbimine 5,9%

Augustis, kui Venemaa koges rekordilist kuumalainet, kasvas seal elektritarbimine eelmise aastaga võrreldes 5,9 protsenti.
Elektri tarbimine kasvas 74,2 miljardile kilovatt-tunnile, vahendab Bloomberg. Elektri tootmise kasvas 6,9 protsenti, 75,4 miljardile kilovatt-tunnile. Hüdroenergia toodang vähenes 5,9 protsenti, kuid söest ja maagaasist toodeti 17 protsenti rohkem energiat.
Autor: Haldusuudised.ee

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 23.04.26, 13:48
Haldusvõlg on nähtamatu probleem, mis sööb kortermaja väärtust
Kortermajade probleemid ei alga tavaliselt suurtest kriisidest, vaid väikestest asjadest, mis unarusse jäävad. Piisab ühest tegemata jäetud otsusest, ühest edasi lükatud hooldusest või vastamata kirjast, kui kuude ja aastate jooksul koguneb kõigest nähtamatu koorem, mille mõju tuntakse siis, kui võib olla liiga hilja.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele