• 17.10.10, 14:34
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Chavez lubas Valgevene 200 aastaks naftaga kindlustada

Venezuela president Hugo Chavez lubas oma Valgevene kolleegile Aleksandr Lukašenkole, et Venezuela tarnib Valgevenele naftat stabiilselt 200 aastat.
"Oleme kursis, et teie naftatöötlustehased vajavad naftat. Valgevene naftatöötlustehastel pole naftaga (järgmised - toim) 200 aastat probleeme," vahendas uudisteagentuur Belta eile. "Me oleme seltsimehed, ja me ehitame koos imperialismile alternatiivi," lubas Chavez.
Chavez tegi need avaldused riikidevaheliste läbirääkimiste avamise tseremoonial Minskis. Riikidevahelise koostöö arendamist käsitlev kohtumine toimus suletud uste taga ja kestis üle kolme tunni.
Uudisteagentuuri BelaPan andmetel suhtlesid Chavez ja Lukašenko omavahel mitteametlikult, üksteist sinatades.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Venemaa uudisteagentuur Interfaks teatas, et Venezuela ja Valgevene allkirjastasid lepingu 30 miljoni tonni nafta tarneks aastatel 2011-2013.
Valgevene püüab Venezuelaga koostöösidemeid arendada alates sellest ajast, mil Venemaa eksporditava nafta tolle tõstis. Riik on eksporditollide tõusu tõttu kandnud ligikaudu 2 miljardit dollarit kahju.
Venemaa president Vladimir Putin keeldus hiljuti Valgevenele müüdava kütuse hinda alandamast.
Venemaa astus samas Venezuelaga samuti lepingulistesse suhetesse, omandades BP-le kuulunud osaluse Venezuela riiklikus naftafirmas.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.10.25, 11:15
Pingeteta üle piiride. Kuidas muuta rahvusvaheline kolimine lihtsaks ja inimlikuks?
Kolimine ühest riigist teise on palju enamat kui lihtsalt uue elu alustamine – see on pikk nimekiri küsimustest, muredest ja otsustest, mis algavad juba enne, kui esimene kolimiskast on suletud. Kuhu kõik mahub? Kas mööbel jõuab tervelt kohale? Ja mis saab siis, kui teel juhtub midagi ootamatut? Need on küsimused, mida Meu Express kuuleb iga päev ja millele neil on aastatepikkuse kogemuse toel välja kujunenud kindlad vastused.

Viimased uudised

Uudised
  • 07.11.25, 15:29
Lepi sellega - eluasemeturg jääb külgsuunda lohisema kauaks
Uute eluasemete arenduse ja turu epitsenter on nüüd Lätis
TOP
  • 07.11.25, 13:47
Kinnisvarafirmade TOPi üks tegusamaid vaatab tulevikku optimismiga
Nüüd saab lükata sisse kõrgema käigu ja manööverada vabamalt
Uudised
  • 07.11.25, 09:50
Aasta puitehitis 2025 on Võsu põhikool
Uudised
  • 07.11.25, 08:15
Piilmannid tegid aasta suurima kinnisvaratehingu. “Ju siis on diilid head”
Uudised
  • 07.11.25, 06:45
Kinnisvarainvestorid piidlevad Lätit: "Seal on uus ajastu"
https://www.kinnisvarauudised.ee/raadio/episood/kinnisvarainvestorid-piidlevad-latit-seal-on-uus-ajastu
Uudised
  • 06.11.25, 15:34
Pärnusse kavandatakse Baltikumi esimest e-metanooli tehast
TOP
  • 06.11.25, 13:57
Kinnisvarafirmade TOP: esikolmikus käib titaanide heitlus
Kinnisvarafirmad trimmisid end tõhusamaks - turu jõujooned muutuvad. Vaata, kes kellele järgneb ja kuidas igaühel läinud on!
Uudised
  • 06.11.25, 10:26
Hiiliv müra peletab kliendid ja töötajad äripindadelt
Arendaja, siin on mitu mõttekohta

Hetkel kuum

Kinnisvara on ikka olnud üks toekamaid varaklasse.
TOP
  • 06.11.25, 13:57
Kinnisvarafirmade TOP: esikolmikus käib titaanide heitlus
Kinnisvarafirmad trimmisid end tõhusamaks - turu jõujooned muutuvad. Vaata, kes kellele järgneb ja kuidas igaühel läinud on!
Tallinna eluasemeturg jätkab külgliikumist ja ilmselt pikemat aega, taustal keeb tüli
Uudised
  • 04.11.25, 10:41
Tallinna eluasemeturg jätkab külgliikumist ja ilmselt pikemat aega, taustal keeb tüli
Vaata, mis toimub lukskorterite vallas.
Tegelikult on ju siin maasvedelev ressurss - pane see vaid tööle.
Uudised
  • 03.11.25, 06:30
Kuidas korteriostuga teenida raha ja mitte lennata orki
Siin on terve ports juhiseid nii algajale, kui kogenenule.
Suure tutvumisnädala kogemus on näidanud, et inimesed hindavad läbipaistvust ja võimalust saada infot oma kinnisvara kohta, kinnitab Ingmar Saksing.
Uudised
  • 03.11.25, 10:28
LVM pakub kinnisvara hindamist tasuta ja seda nädala aega
Julge tegu: Perton ehitab Õismäe väravatele uue üürimaja
Uudised
  • 03.11.25, 10:01
Julge tegu: Perton ehitab Õismäe väravatele uue üürimaja
Tallinnas eluasemete nõudluse kasvu loota ei maksa
Uudised
  • 05.11.25, 06:45
Tallinnas eluasemete nõudluse kasvu loota ei maksa
2 olulist näitajat: graafikud kõnelevad 5 aasta trendide kohta selget keelt!
Uus Maa Kinnisvarabüroo juht Jaanus Laugus, Luxumi juht Lii Salusaar ja LUXUMi brändi- ja turundusjuht Marek Tabur.
Uudised
  • 04.11.25, 11:39
Tubli tegu! Eesti luksuskinnisvarabüroo tõi Euroopast 3 auhinda
Hoonekompleksi ligidusse jäävad Rotermanni kvartal, Maakri kvartal, Viru keskus ja Tallinna Kaubamaja. Piirkonnast on kujunemas uus äriline ja kaubanduslik kese.
  • ST
Sisuturundus
  • 31.10.25, 09:39
Eksklusiivne hoonekompleks Tallinnas Maneeži tänaval on jõudnud turule ning ootab uut omanikku

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele