Meie töötajate palkasid muudetakse vastavalt tulemustele, kuid palgatõusud on praegu proportsionaalselt väiksemad kui mõni aasta tagasi, sõnas MicroLinki personalijuht Reet Neemoja.
"MicroLinkis on palgatõusu aluseks töötajate areng ning sellest tulenev võime täita vastutusrikkamaid ülesandeid, sest usume, et töötajate areng ja ettevõtte edukus käivad käsikäes," rääkis Neemoja.
"Teiselt poolt, kui ettevõtte tulemused on paremad seatud eesmärkidest, siis see on märk toimunud kvalitatiivsest hüppest, mille taga on töötajate senisest suurem panus. Sel juhul on õige saavutatud edu töötajatega jagada," nentis personalijuht.
Soovime, et meie töötajad tunnetaksid selgelt, et kui firmal läheb hästi, siis läheb ka töötajatel hästi, lisas Neemoja. "Plaanime alates järgmisest aastast muuta tulemustasusüsteemi nii, et firma eesmärkide saavutamise või ületamise korral tunnetavad seda positiivses mõttes ka kõik töötajad," rääkis ta.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Uuest tulemustasusüsteemist sõltumata muudetakse töötajate palkasid personaalselt vastavalt nende võimekuse kasvule, märkis MicroLinki personalijuht. "Seda oleme teinud läbi aegade, sh masu ajal, ning teeme ka edaspidi. Muutunud on võib-olla see, et palgatõusud on praegu proportsionaalselt väiksemad kui mõni aasta tagasi," ütles Neemoja.
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Elutsükli analüüs (LCA) on tööriist, mis aitab hinnata hoone keskkonnamõju selle „sünnist surmani“ – alates toormaterjalide kaevandamisest kuni lammutamise ja taaskasutuseni. Ehituses tähendab see näiteks seda, millist mõju avaldab betooni, terase või isolatsioonimaterjalide tootmine, transport, paigaldus ja hilisem hooldus meie kliimale.