Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Märt Vooglaid määrati Eesti Energia nõukogusse
Majandus- ja kommunikatsiooniminister otsustas 21. septembril 2011 kutsuda Eesti Energia nõukogu liikme kohalt tagasi Janek Parkmani ning määras uueks liikmeks Märt Vooglaidi.
Märt Vooglaid on juhtinud rahvusvahelisi kinnisvaraprojekte ning töötanud juhtivatel ametikohtadel mitmes tootmisettevõttes sh Kalev, Rakvere Lihakombinaat, Tallinna Sadam. Märt Vooglaid on Reformierakonna liige.
Lõviosa ehitusprojekti eelarvest ja kvaliteedist pannakse paika lähteülesannet koostades. Kui ehitaja sel hetkel koos tellija ja projekteerijatega laua taga ei istu, võib lõpphind kujuneda valusaks üllatuseks. Ehitusfirma Rand ja Tuulberg AS partnerlussuhete- ja müügijuht Kristjan Mardna räägib, kuidas ehitaja varajane kaasamine aitab vältida lisakulusid ja tagab, et unistused püsiksid kooskõlas reaalse eelarvega.
Viimastel aastatel on artikli autori praktikas nii esimese kui teise astme kohtud lihtkirjaliku broneerimislepingu kehtivust eeltoodule tuginedes korduvalt kinnitanud. Vastupidiseid näiteid ei ole!
Viimastel aastatel on artikli autori praktikas nii esimese kui teise astme kohtud lihtkirjaliku broneerimislepingu kehtivust eeltoodule tuginedes korduvalt kinnitanud. Vastupidiseid näiteid ei ole!