• 08.12.11, 15:03
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Brem Kinnisvarahooldus vabanes mullu 250 töötajast

Toomas Toolile kuuluva Brem Kinnisvarahoolduse keskmine töötajate arv kukkus 2010. aastal 272 inimeselt 20 peale, seisab hiljuti äriregistris avaldatud majandusaruandest.
Palgakulu langes samal ajal 15,4 miljonilt kroonilt 3,8 miljoni kroonini. Mis töötajatest sai, kas nad koondati või viidi üle nn Bremi grupi teistesse ettevõtetesse, lähemalt selgitatud pole.
Brem Kinnisvarahoolduse 2010. aasta käibeks oli 54,8 miljonit ja kasumiks 1,9 miljonit krooni. Aasta varem oli käibeks 67,7 ning kasumiks 2,1 miljonit krooni.
Nn Bremi gruppi kuulub praegu lisaks Brem Kinnisvarahooldusele ka Brem Avarii, Brem Puhastus ja Brem Kinnisvarabüroo. Kõigi nende ettevõtete ühiseks omanikuks on Lätis registreeritud Baltic Real Estate Management.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Brem Avarii ja Brem Puhastus alustasid aktiivset tegevust alles 2009. aastal. Mõlema ettevõtte põhikliendikd on Brem Kinnisvarahooldus.
2010 ulatus 24 töötajaga Brem Avarii käive 6,9 miljoni kroonini. Brem Puhastuse keskmine töötajate arv oli mullu 42. Käive ulatus pisut üle 10 miljoni ja kasum 0,6 miljoni kroonini. Brem Avarii 2010. aasta kasum oli pool miljonit krooni.
Audiitor kirjutas Brem Kinnisvarahoolduse majandusaruande kommentaariks nagu varasematel aastatelgi, et ettevõtte bilansis on ligi 33 miljonit krooni nõudeid, mis ei pruugi kunagi laekuda ning tuleks seetõttu maha kanda.
Varem tegi Brem Kinnisvarahooldus kinnisvaraga seotud avarii- ja puhastustöid ise. Brem Avarii ja Brem Puhastuse aruannetele audiitori arvamust lisatud pole.
Samuti pole äriregistris Brem Kinnisvarabüroo 2010. aasta majandusaruannet. See ettevõte asub teiste Bremi grupi firmadega samal aadressil Tallinnas Tulika tänaval ning rendib välja Toomas Toolile kuuluvaid büroo-, lao-, tootmis- ja kaubanduspindu.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 12.11.25, 12:02
Fahle linnaku kolm uut hoonet näitavad, kuhu liigub Eesti ärikinnisvara
Eesti ärikinnisvara ei tähenda enam ainult ruutmeetreid. Edu määravad kvaliteet, paindlikkus ja ruum, mis toetab inimeste töö- ja loomevõimet. Neutra Capitali nõukogu liige Kenneth Karpov kirjutab, kuidas just sellist ruumikogemust kannavad kolm uut hoonet Fahle linnakus: Katel, Vasepada ja Portaal.

Hetkel kuum

Viru Keskuse juht Gertti Kogermann.
Uudised
  • 10.11.25, 12:16
Kinnisvarafirmade TOPi üks ambitsioonikamaid püüab tippude tippu
Neutra Capital ASi enamusomanik ja nõukogu liige Kenneth Karpov.
Uudised
  • 12.11.25, 09:55
Kinnisvarafirmade TOPi üks uuenduslikumaid sihib ärilinnakuid ja puitmaju. Tal on karm prognoos
Neutra Capitali omanik ja juht nimetab 3 edutegurit, teeb 4 prognoosi ja näitab ära 4 eesootavat väljakutset. See puudutab tervet kinnisvaravaldkonda!
Kinnisvara on ikka olnud üks toekamaid varaklasse.
TOP
  • 06.11.25, 13:57
Kinnisvarafirmade TOP: esikolmikus käib titaanide heitlus
Kinnisvarafirmad trimmisid end tõhusamaks - turu jõujooned muutuvad. Vaata, kes kellele järgneb ja kuidas igaühel läinud on!
Nii see läheb: uute eluasemete turg käriseb ise samuti
Uudised
  • 10.11.25, 13:39
Nii see läheb: uute eluasemete turg käriseb ise samuti
Siia vanasse tootmishoonesse tuleb sündmustekeskus.
Uudised
  • 10.11.25, 15:26
Galerii: Krulli Kvartal lõi Merkoga käed, arhitektuur tuleb nimekatelt büroodelt
Mainor Ülemiste AS nõukogu liige Guido Pärnits.
TOP
  • 07.11.25, 13:47
Kinnisvarafirmade TOPi üks tegusamaid vaatab tulevikku optimismiga
Nüüd saab lükata sisse kõrgema käigu ja manööverada vabamalt
Arco Vara Kinnisvarabüroo vastne tegevjuht Martin Õunap.
Uudised
  • 11.11.25, 12:44
Arco Vara Kinnisvarabüroo sai uue juhi
Neutra Capitali portfelli kontor.
  • ST
Sisuturundus
  • 05.11.25, 13:30
Kestlikkus kui investeering: kuidas Neutra ja LÄVI tõstavad Eesti arenduse standardeid

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele