Kuigi tunneme mõõdukat survet palkade korrigeerimisele, ei toimu palkade ülevaatamine kindlasti korraga ja samal ajal, rääkis Saku Õlletehase juht Margus Kastein.
"Saku Õlletehase AS on oma 2012.a. eelarve koostamisel arvestanud töötajate palkade korrigeerimise vajadusega," lisas ta.
Käesoleva aasta palgakulud vaadati firmajuhi sõnul üle eelarve tegemisel mullu sügisel. Seejuures analüüsiti hoolikalt turu trende ja enda võimalusi. Oluline on siinkohal mainida, et erinevalt paljudest teistest ettevõtetest ei langetanud Saku majanduskriisi ajal palku, märkis Kastein.
"Kuigi tunneme mõõdukat survet palkade korrigeerimisele, ei toimu palkade ülevaatamine kindlasti korraga ja samal ajal," rääkis firmajuht. Tema sõnul käivad hetkel tulemusvestlused ning kõige varasem korrigeerimine toimub pärast esimest kvartalit.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Palkade korrigeerimine ja mittekorrigeerimine on tulemusvestluse oluline osa, lähtume alati palgaturul toimuvast ning töötaja töötulemustest ja -panusest, lisas Kastein.
Konsultatsioonifirma Fontes palgaturu prognoosiuuringust selgus, et firmajuhid plaanivad tõstmise eesmärgil palgad üle vaadata enamasti 2012. aasta esimesel neljal kuul. Äripäev küsib ettevõtete juhtidelt, millal nemad plaanivad palgad üle vaadata.
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Vaata veebihommikut järele!
Riigil on plaan kaotada väga paljudelt objektidelt automaatse
tulekahjusignalisatsioonisüsteemi (ATS) tulekahjuteate Häirekeskusesse edastamine. Automaatsest tulekahjuteatest loobumine puudutab teiste objektide hulgas büroo- ja tööstushooneid, kaubanduskeskuseid ning haridus- ja lasteasutusi. Kas enam kui tuhat hoone omanikku peaks nüüd muretsema, et tulekahju korral jääb abi tulemata?