• 29.04.14, 16:51
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Saku õlletehases toimus raske õnnetus

Eile juhtus Saku õlletehase territooriumil pärast kella 4 tõsine õnnetus, mille käigus territooriumil liikunud inimene sai löögi pudelikonteinerit vedanud tõstukilt ja suri hiljem haiglas.
"Kohale kutsutud kiirabi viis mehe esmasel hinnangul kergemate vigastustega haiglasse. Hiljem saime teada, et kannatada saanud mees suri haiglas," ütles Saku õlletehase kommunikatsioonijuht Kristiina Tamberg Delfile.
Tambergi sõnul ei olnud tegemist Saku õlletehase töötajaga, vaid tehase koostööpartneriga. Hukkus legendaarne Esko talu peremees, juustumeister Vello Eensalu.
Uudise terviktekst loetav SIIT.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

Uudised
  • 31.03.14, 14:58
Mida teha, kui juhtus tööõnnetus?
Kui juhtub tööõnnetus on vajalik järgida kindlaid juhiseid ja soovitusi. Alates sellest, et ettevõttes oleks määratud esmaabiandjad kuni selleni, et õnnetuse põhjused saaksid välja selgitatud.
Uudised
  • 12.05.14, 21:55
Metallitööstuses toimus enim tööõnnetusi
2013. aastal toimus 20 töötaja surmaga lõppenud tööõnnetust. Kõigist, 4180. registreeritud tööõnnetustest 63% juhtus meestega, suurim riskigrupp on kuni 29 aastased.
  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.25, 14:55
Infopanka lisandus 9 uut AI-ga täiustatud andmeplokki
Alates 12.06.2025 näevad Infopanga kasutajad ettevõtte vaates senisest märksa rohkem sisu. Kokku on lisandunud 9 uut andmeplokki, mille loomisel on kasutatud majandusaasta aruandeid, tehisaru ja teisi Infopanga andmeid.

Hetkel kuum

Eften Capitali tegevjuht Kristjan Tamla.
Uudised
  • 11.06.25, 11:55
Büroopindade alternatiivkasutus toob rea küsimusi
Everaus Kinnisvara juht Janar Muttik.
Uudised
  • 11.06.25, 12:30
Muttik: teeme allahindlust, et jõuda panga rahani
AS Liven nõukogu esimees Andres Aavik valiti erialaliidu esimeheks.
Uudised
  • 11.06.25, 10:06
Kinnisvarafirmade Liit sai uue juhatuse
Rotermanni ja Artiuse ärijuht Julius Stokas (Foto: US Real Estate).
Uudised
  • 11.06.25, 10:18
US Real Estate teeb Foorumist Artiuse. Vaata galeriid!
Hanno Grossschmidti ja Tomomi Hayashi projekteeritud hoone fassaad saab lihvi. Ostutänava siserhitekt on Marit Ilison.
Rahalugemise krõbin muutus valjemaks.
TOP
  • 13.06.25, 05:30
Kinnisvarahalduse ja korrashoiu palgamaksjad said pigeritta
Esikolmikus saadud töötasu käib teistest kaarega üle. Ent Ka üldiselt on töötasud väärikad. Vaata - millist palka küll kellegi juures maksti!
Lisaks meenutuseks: Arteri kvartali valis Eesti Kinnisvarafirmade Liit konkursi Kinnisvarategu 2024 laureaadiks (Foto: Kapitel).
Uudised
  • 11.06.25, 10:27
Arteri kvartal sai Baltikumi parimaks
See arendus pretendeerib 5-minuti linna tiitlile
Arco Vara kinnisvaraanalüütik Mihkel Eliste.
Uudised
  • 12.06.25, 06:00
Eestlaste riskiisu kinnisvaraga seotud investeeringute järgi näib olevat lõputu
Kas aktiivsele avalikule raha kaasamisele järgneb aktiivne kinnisvaraturg?
Kuvatõmmis “SWOT analüüs”
  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.25, 14:55
Infopanka lisandus 9 uut AI-ga täiustatud andmeplokki

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele