4. september 2014

Tabati kaubanduskeskuse parklas laamendanud soomlased

Kolmapäeva õhtul andsid G4Si turvatöötajad politseile üle kaks joobes soome noormeest, kes lõhkusid ära Tallinna kesklinnas asuva kaubanduskeskuse parkimismaja poomid. Tõkkepuudele sai saatuslikuks noorte meeste soov liikuda oma autoga takistamatult läbi kahte tänavat ühendava ning poomidega tähistatud parkimisala.

Kolmapäeva õhtul veidi enne kella 21.00 märkas kesklinnas asuva kaubanduskeskuse G4Si turvatöötaja videovalve vahendusel, et parkimismaja sissesõidu tõkkepuude juures peatus tumedat värvi sõiduauto, autost väljus kõrvalistujast meesterahvas, läks tõkkepuu juurde, tõstis selle jõuga üles ning lasi auto alt läbi. Kui auto oli tõkkepuu alt läbi sõitnud, võttis mees kätte ja murdis tõkkepuu poomi küljest lahti, lõhkudes ära kinnituspoldid ja väänates tõkkepuu kõveraks.

Videovalve operaator vahendas info oma kolleegidele turvateenistusest, kes läksid takistama juba järgmise tõkkepuu juurde liikunud sõidukit. Hetkel, kui Volkswagenis istunud nooremapoolsed mehed asusid lõhkuma teist, väljapääsu juures olnud tõkkepuud, jõudsid turvatöötajad neile järele ning andsid laamendajad üle peatselt saabunud politseile. Selgituseks oma teole ütles üks noormeestest, et „tal oli selleks mitu põhjust“.

Politsei tegi kindlaks, et Volkswageni juht on enne sõitma asumist tarbinud alkoholi, sama kinnitas ka parkimisala videokaamerate salvestus. Juhtunu asjaolude selgitamiseks viis politsei Volkswagenit juhtinud mehe endaga jaoskonda kaasa.

Üle Eesti kasutab G4Si valveteenuseid ligi 45 000 püsiklienti, kelle teenindamiseks on pidevalt töös 70 patrullekipaaži. Mullu andsid ettevõtte turvatöötajad politseile üle 3181 korrarikkujat, kellest valdav osa – 2096 inimest – tabati poevargustelt. Sissemurdmistelt tabati ning anti politseile üle 84 korrarikkujat.

Autor: Haldusuudised.ee

Jaga lugu
Kinnisvarauudised.ee toetajad:
Helen RootsKinnisvarauudised.ee juhtTel: 55 988 223
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 56 861 806