Juuli Laanemets • 27 oktoober 2014
Jaga lugu:

Sotside uueks peakontoriks saab endine Maalehe maja

Investeerimisfirma Brave Capital avab novembris renoveeritud Toompuiestee 16 asuva hoonetekompleksi. Rentnike seas on Sotsiaaldemokraadid, kes teevad sinna oma peakontori ja kolm erinevat toidukohta.

Brave Capitali (BC) juhatuse liikme Veljo Kuuse sõnul omandas kontserni kuuluv Merelootsi Arenduse OÜ kinnistu 2012. aastal eesmärgiga krunt korrastada. “Oleme oma lubadustest kinni pidanud ja hooned põhjalikult renoveerinud ning sõlminud lepingud sobilike üürnikega. Tänaseks on projekti investeeritud üle pooleteise miljoni euro” ütles Kuusk.

Toompuiestee 16 aadressil asuval 1997 ruutmeetrisel krundil on peahoone, kus tegutseb restoran ja Sotsiaaldemokraatide peakontor. Peamaja kõrval asuvates ärihoonetes on ennast sisse seadnud veel kaks toitlustuskohta.

“Oleme praegu renoveerimistööd täies mahus lõpule viinud. Hetkel üürnikud tegelevad renditud pindade sisustamisega. Plaanime hoonetekompleksi avada novembrikuus,” lisas Kuusk.  BC avalike- ja investorsuhete juhi Linda Eichleri sõnul oli toidukohtade rentnike valik teadlikult tehtud, et pakkuda kõigile piirkonnas viibijatele võimalust einetamiseks. „Hea näide on Telliskivi Loomelinnak, kus asub kõrvuti mitmeid erinevaid toitlustuskohti ja kõigile jätkub külastajaid,“ sõnas Eichler.

Ehituse peatöövõtja oli Nordlin Ehitus ja haldamisega tegeleb BC Property Management. 

Brave Capital on Eesti- ja väliskapitalil põhinev investeerimisfirma, mis tegeleb erinevate varade ja osaluste soetamise ning projektide finantseerimisega. Brave Capital portfelli suurus on 100 miljonit eurot.

Jaga lugu:
KINNISVARA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad kinnisvarauudised igal nädalal enda postkasti.

Kinnisvara.ee toetajad:

Eva Kiisler
Eva KiislerEhitusväljaannete juhtTel: 56 600 050eva.kiisler@aripaev.ee
Sandra Malvik
Sandra MalvikEhituse ja kinnisvara konverentside korraldajaTel: 58 552 554sandra.malvik@aripaev.ee
Kristi Kool
Kristi KoolKinnisvarauudised.ee toimetajaTel: 53 003 098kristi.kool@aripaev.ee
Rivo Habakuk
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 56 861 806rivo.habakuk@aripaev.ee