Oktoobris suurenesid kohustusliku liikluskindlustuse väljamaksed Salva Kindlustuse andmetel võrreldes möödunud aasta sama perioodiga viiendiku võrra, kaskokindlustuse kahjud lausa kahekordistusid. 
“Oktoobri liikluspilt oli ärev – kahjud tegid järsu hüppe ning seda veel enne suuremaid ilmastiku- ja liiklusolude muutusi,” lausus Salva Kindlustuse juhatuse liige Algor Orav.
“Õnnetuste üks peamisi põhjuseid oli halb nähtavus ja pimedus. Selleks, et välja näha ja olla ise nähtav võiks alustada kahest lihtsast asjast – autojuhid võiksid kontrollida ja reguleerida esituled ning vahetada kojamehed,” märkis Orav. “Mõistagi ei tohiks ka talverehvide paigaldamist viimasele minutile jätta ning suverehvidega liigeldes enda ja teiste turvalisus ohtu seada.”  
Salva kogutud kindlustusmaksete summa kasvas oktoobris seitse protsenti 1,4 miljoni euroni. Väljamakseid teostas selts võrreldes möödunud aastaga neli protsenti vähem, 0,85 miljoni euro eest.  
Kümne kuuga on Salva Kindlustus oma klientidele hüvitanud kahjusid 7,7 miljoni euro ulatuses ning kogunud kindlustusmakseid 14 miljonit eurot.

Seotud lood

Uudised
  • 21.10.14, 15:06
5 soovitust talveajal autoga sõitjale
Sõidukitele tuleks alla panna talverehvid, sest lähipäevil on oodata külmakraade ja teedele võib tekkida libedus, soovitas RSA Kindlustus. Naastrehvide kasutamine on teatavasti lubatud 15. oktoobrist 1. aprillini.
  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Kas tuhandeid faile saab muuta kiirelt sisukaks ja kompaktseks infoks? Nüüd saab
Kinnisvara- ja ehitusprojektide dokumentatsioon kasvab iga aastaga. Joonised, lepingud, koosolekuprotokollid, hooldusjuhendid ja tehnilised kirjeldused kogunevad erinevatesse süsteemidesse ning lõpuks on tükk tegu, et üldse aru saada, kus midagi asub. Ent see kõik saab tehisintellekti abiga olla kordades lihtsam.

Enimloetud

1
  • ST
Sisuturundus
  • 31.07.26, 12:13
Liivalaia kohtumaja on jõudnud turule ja ootab uut omanikku
2
Saated
  • 10.08.26, 06:15
Kroonilises kahjumis Solarise värske juht: “Keskuse väärtus on tegelikult suurem, kui praegu paistab”
Kahjumis tammuval ettevõttel on kaelas kümnete miljonite eest laenukohustisi
3
Uudised
  • 11.08.26, 11:38
Jõudude liitmine: Liven ja Lumi Capital asuvad muutma eluasemeturgu. Realiseeruvad 7 tegurit
Uusarenduste turul koidab hinnalangus. Liven ja Lumi Capital panevad koostöös Tallinna bussijaama kõrvale püsti ühise üürimaja.
4
Uudised
  • 10.08.26, 11:13
Leedu investorid panid Endoveri võlakirjadele käpa peale
Vaata galeriist, kuidas arendus välja hakkab nägema
5
Uudised
  • 10.08.26, 10:44
Tallinna suurima linnaosa arendaja kaotas raskelt kasumit, ent ambitsioon kannustab
Möödunud aasta võrdlusbaasi mõjutas maadiil
6
Uudised
  • 11.08.26, 06:45
Muttik: Arendaja ei saa lähtuda ainult ehitusmaksumusest ja soovitud müügihinnast

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele