Äripäev märkis 10 000 euro eest kinnisvarafondi Baltic Horizon Fundi osakuid, ost moodustab 3,7% investor Toomase väärtpaberiportfellist.

- Baltic Horizon Fundi juht Tarmo Karotam
- Foto: Andres Haabu
Vaba raha paigutamisel kaaluti ligi 7protsendilist tootlust pakkuvat Baltic Horizon Fundi ühe alternatiivina Tallinna Vee aktsiatele.
Kinnisvarafondi valimisel said määravaks hajutatud riskid, sest fondi puhul ei sõltu investori rahavood vaid ühest kinnisvaraobjektist ega ka üürnikust. Baltic Horizon Fundi portfelli kuulub erinevat ärikinnisvara nii Tallinnas, Riias kui Vilniuses. Samuti hoolitseb fond selle eest, et laenuvõimendus ei ületaks poolt fondi portfellist.
Mõni aeg tagasi lahkas investor Toomasena tuntud Äripäeva väärtpaberiportfelli haldaja Arco Vara aktsiate võimalikku ostu, kuid otsustas Arco Vara juhi Tarmo Silla pakutud investeeringust loobuda.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Täiendavat teavet selle kohta, miks Äripäev just Baltic Horizoni eelistas, saad
siit.
30. novembril lõppevast Baltic Horizon Fundi osakute avalikust pakkumisest loe
siit.
Seotud lood
2026. aasta maist enam kui tuhandele objektile päästeauto enam automaatselt kohale ei sõida. Automaatse tulekahjusignalisatsioonisüsteemi tulekahjuteate (ATeS) edastamise teenuse peatamine tähendab, et hooneomanikud ja valdajad peavad üle vaatama ning vajadusel uuendama tulekahju korral tegutsemise plaani, operatiivkaardi ja ATSiga seotud dokumendid.