23 mai 2017

Investorite teenistus ületas 1 miljoni piiri

Foto: Pixabay

Ligi 6900 investorit 39 riigist on tänaseks oma EstateGuru investeeringutelt teeninud kokku üle ühe miljoni euro, teatas ühisrahastusplatvorm.

Keskmine tootlus alates 2014. aastast on EstateGuru ühisrahastusplatvormil 12,63%, sealjuures on laenud tagatud ning investorid ei ole kaotanud veel ühtegi eurot.

Märtsikuu lõpus tähistas EstateGuru 20 miljoni ulatuses rahastatud laenude piiri ületamist. Maikuus ületas investorite platvormil teenitud tulu 1 miljoni euro piiri.

Tegevjuht Marek Pärtel selgitas ühisrahastuse võidukäiku sellega, et kinnisvara on varaklass, millesse investeerimine ei ole kõrge sisenemisbarjääri ja ebapiisava turuinfo tõttu paljudele võimalik, kuid EstateGuru ärimudel teeb selle siiski laialdaselt kasutatavaks.

EstateGuru vahendab praegu raha kolme Balti riigi kinnisvaraprojektidesse. Tänavu on EstateGurul plaanis laieneda ja siseneda suurematesse Euroopa Liidu liikmesriikidesse.

Umbes 70% platvormi väike- ja suurinvestorist pärineb Eestist. Investorid on praeguseks rahastanud 135 kinnisvaralaenu. Neist 50 on juba ka edukalt tagastatud. Investeerimissummad algavad 50 eurost. Suurimad investeerimisportfellid ületavad 1 000 000 euro piiri.

Jaga lugu:
KINNISVARA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad kinnisvarauudised igal nädalal enda postkasti.

Kinnisvara.ee toetajad:

Eva Kiisler
Eva KiislerEhitusväljaannete juhtTel: 56 600 050
Sandra Malvik
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Rivo Habakuk
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 56 861 806