Rahvusvaheline investor ostis Veerenni Tervisekeskuse

Veerenni tervisekeskus
Veerenni tervisekeskuse hoone

Selle suve üks suurimaid kinnisvaratehinguid oli äsja valminud Veerenni Tervisekeskuse müük rahvusvahelisele investorile, avaldas Catella Corporate Finance.

Seitsmekorruselise hoone ankurüürnik on Eesti suurim meditsiinilabor SYNLAB, mille omanik on Euroopa üks suurimaid laboriteenuste pakkujaid SYNLAB Holding GmbH. Lisaks on uues hoones Confido erakliinik, Sinu Arst perearstikeskus, Südameapteegi apteek koos keskkontoriga ning Mamo kohvik.

Hoone arendasid välja Eestis tegutsev rootsi kinnisvaraarendaja Fredrik Gyllenhammer ja meditsiiniettevõtja Tarmo Laanetu koos Rootsi finantsinvestoritega. Tehingut koordineeris ja läbirääkimisi juhtis Catella Corporate Finance, arendaja juriidiline nõustaja oli Pille Pettai advokaadibüroost TEDER ning investorit nõustas Timo Kullerkupp advokaadibüroost RASK.

Fredrik Gyllenhammer kommenteeris, et üha suurem hulk meditsiinisektori ettevõtteid on huvitatud uutest ruumidest ja parema asukohaga hoonest. „Me oleme läbirääkimistes mitmete ettevõtetega, et ehitada Veerenni Tervisekeskuse kõrvale veel üks 7000 ruutmeetrise rendipinnaga meditsiinimaja,“ lisas Gyllenhammer.

„Veerenni-Tehnika-Filtri ringristmiku piirkond on üks uusi huvitavaid kinnisvaraarenduse piirkondasid. See on kesklinnale väga lähedal ning mitmed tugevad kinnisvaraarendajaid on sinna ostnud krunte ja neid ehitustegevuseks ette valmistanud,” ütles Catella Corporate Finance tegevjuht Aavo Kokk tehingu kommentaariks.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised