23. november 2017

Tõnismäele kerkib kõrgete lagedega maja

Ehitustööd Tõnismägi Premium projekti aadressil Tõnismägi 11 augustis 2017.
Autor: kinnisvarauudised.ee

Tõnismägi Premium lisab Tallinna elamispindade turule 58 kõrge laega kahe kuni viietoalist korterit ja ligikaudu 3100 m2 äripinda.

Ehitusluba on projektile väljastatud 20. aprillil ning ehitustegevusega alustati juba 15. juunil. Ehitustööd lõpevad 2019. aasta suvel, teatas kinnisvaraarendaja, osaühing Paasik.

Korterite üldpind jääb vahemikku 41-128 m2. Mugav parkimisvõimalus asub kahel maa-alusel korrusel soojas garaažis. Maja kahele esimesele korrusele on kavandatud äripinnad omavad mõlemalt korruselt avanevaid otsepääse tänavale, hoone lõunaküljele tuleb terrass. Arendajal on käimas läbirääkimised erinevate üürihuvilisega, aga lepinguteni praegu veel jõutud ei ole.

Kortermaja arhitektid on Oliver Alver ja Karli Luik. Ehituse peatöövõtu ja -projektijuhtimise teenust osutab Eventus Ehitus.

Kinnisvaraarendust juhtival osaühingul ja selle omanikul Uko Paasikul on pikaaegne kogemus kinnisvara arenduse, projektijuhtimise ja ehituse valdkonnas. Ettevõtte suurimaks ja enim tähelepanu pälvinud arendusobjektiks on endisest mööblivabrikust moodsaks büroohooneks ümber kujundatud Lutheri Masinasaal.

Jaga lugu
Kinnisvarauudised.ee toetajad:
Helen RootsKinnisvarauudised.ee juhtTel: 55 988 223
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 56 861 806