• 28.11.17, 21:17
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Parkimismaja konkursil jäi sõelale Fund Ehitus

Fund Ehitus rajab Tallinna linna tellimusel A. H. Tammsaare tee 92 kinnisasjale parkimismaja ja avaliku parkla. Arendaja on üks kolmest pakkujast, kes parkimismaja konkursil osales.
Foto on illustratiivne
  • Foto on illustratiivne
  • Foto: Raepress
Viimasel parkimismaja ehitaja konkursil esitasid oma pakkumise ka Capital Mill ja Eventus Ehitus. Esimene konkurss arendaja leidmiseks kukkus aga läbi – ühtegi soovijat ei olnud.
Tallinna linna omanduses olevale kinnisasjale seatakse läbirääkimistega pakkumise võitnud Fund Ehituse kasuks hoonestusõigus, millega hoonestaja kohustub ehitama kinnistule ümbruskonna elanikke teenindava parkimismaja ja avaliku parkla. Ehitised tuleb kasutusele võtta hiljemalt 31. märtsiks 2020. Parkimismaja suletud netopinnast kuni 40% võib sisaldada muid äriruume.
Loe konkursist SIIT.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.05.25, 11:31
Sisekujundaja soovitab: mida kontori sisutamisel kindlasti arvesse võtta?
Ettevõtte kasv, äristrateegia muutused ja töötajate kasvavad ootused esitavad kontorite sisustamisele aina uusi väljakutseid. Paraku ei suuda paljud ettevõtted nende muutustega sammu pidada. Sageli ei märgata, et kontor ei toeta enam seda, kuidas inimesed tegelikult töötavad. Sisekujundajad näevad seda iga päev – ruumid justkui toimivad, aga nende tegelik potentsiaal jääb kasutamata. Just selle lisaväärtuse leidmine ongi see, millega sisekujundajad ettevõtteid toetada saavad.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele