Capital Mill ostis Rimi üürilepinguga arenduse

Peterburi tee 98
Peterburi 98 supermarketi planeering

Kinnisvaraarendaja Capital Mill ostis jaanuari keskel Hepsor Kinnisvaralt Peterburi tee ja Lagedi tee ristumiskohta ehitusjärgus ärihoone, mille ankurüürnikuks saab Rimi hüpermarket.

Aadressile Peterburi tee 98 rajatav Rimi on viimane Tallinn-Narva maantee äärde jääv suur kauplus enne piirilinna. Arendust sihtisid ka teised investorid, kuid kinnisvarauudised.ee andmetel tegi Capital Mill müüjale kõrgeima hinnapakkumise.

„Uue arenduse elujõu määrab selle asukoht ja sobivus peamise klientuuri loomulikele liikumisteedele. Iga päev väljub Tallinnast itta või ringtee abil teistel suundadel kümneid tuhandeid inimesi, kelle jaoks saab Peterburi tee 98 olema mugavaks kohaks, kus sooritada oma argiostud ja muud toimingud,“ kommenteeris Capital Milli partner Tanel Samuel pressiteate vahendusel.

Tänavu novembris valmiva hoone suletud netopind on 3871,5 ruutmeetrit, millest Rimi võtab enda alla 2955,5 ruutmeetrit. Lisaks on hoones avar üldala, tööd alustavad apteek, lillepood ja toitlustusettevõtted.

Hepsori juhatuse liikme Henri Laksi sõnul arendab ettevõte samal alal veel kaht kinnistut, mis saavad osaks Peterburi tee ärikvartalist. Ühele kerkib 10 000-ruutmeetrise põhjapinnaga ja teisele 2000-ruutmeetrine kaubanduseks, tootmiseks ja logistikaks mõeldud hoone.

Peterburi tee 98 ärihoone arhitekt on Ivo Rebane büroost Guru Projekt OÜ ja hoone ehituse peatöövõtjaks on MItt&Perlbecah OÜ.

Kinnisvarauudised.ee kirjutas 2016. aastal aadressile Peterburi tee 98 rajatavast kaubanduskeskusest seoses Crowdestate toel kogutud rahastusega.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised