Fund Ehituse omanikeringi jagav Fund Asset siseneb ärikinnisvara arenduse turule jaanuaris Tallinnas Veerenni tänaval valmiva Ovaal Maja büroohoonega.
Tehnika, Veerenni ja Filtri tee ringristmikul asetseva ärikvartali esimeses hoones saab olema 6100 ruutmeetrit äripinda, tasuta parkimine 200 autole ning kõrget A-energiakulu klassi tähistav märgis. Täna tähistatakse hoones sarikapidu ehk täiskõrguseni jõudmist. Hoone on kavandanud Arhitekt 11 (Sander Aas, Karl Kiisel, Sander Paljak, Illimar Truverk).
“Töökoha ligipääsetavus linnaruumis on üks tänase päeva võtmeküsimus,” leiab Fund Asset`i äripindade müügijuht Ruth Andresen. “Ovaal Maja büroohoonele on hea ligipääsetavus erinevatest Tallinna linnaosadest. Lisaks autotranspordile ja parkimiskohtadele oleme arvestanud ka jalgratturitega. Elektrirataste ja laieneva rattateede võrgustiku tõttu on rattaga liiklemine üha populaarsem liikumisviis linnas,” lisas Andresen.
Hea asukoha ning konkurentsivõimelise hinna tõttu ei näe Andresen büroohoone täituvuses probleemi. “Pigem on küsimus selles, kes parema vaatega äripinna saab,” arvas Andresen.
Artikkel jätkub pärast reklaami
2009. aastal asutatud Fund Asseti tegevusalaks on märgitud investeerimisalane tegevus. Fund Asseti ja Fund Ehituse omanikud on võrdsetes osades Eiki Rump ja erinevate ettevõtete kaudu Anti Makson, Toomas Lipre ning Ott Kikkas.
Fund Asseti majandusaasta aruandesse on märgitud, et 2017. aastal majandustegevust ei toimunud. 2018. aasta II kvartali seisuga töötas ettevõttes üks inimene.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Kinnisvarahindade tõustes ja ettevõtete kontorivajaduste muutudes otsitakse üha nutikamaid viise uute vajadustega kohanemiseks. Hästi läbimõeldud sisekujundus võib muuta isegi vähesed ruutmeetrid funktsionaalseks ja inspireerivaks ruumiks. Vestlesime IKEA ärikliendiosakonna juhi Kärilin Kuhlapiga, et uurida, kuidas luuakse sisekujunduslahendusi üürikorteritesse ja mitmeotstarbelistesse kontoritesse. Samuti arutasime, miks on levinud, kuid ekslik arvamus, et sisekujundus on väikese või keskmise suurusega ettevõtete jaoks liiga kallis.