• 03.10.18, 11:42
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kuula: tööjõupuudus takistab haldajail riigihangetel osalemist

Kinnisvarahalduse ja -hoolduse TOPi edukad: HKP tegevjuht Mati Mäe ja puhastusfirma SOL Baltic juht Priit Sipelgas rääkisid saates "Äripäeva TOP" sektorit pitsitavast tööjõupuudusest.
?rikinnisvara halduse konverents 2017. Ergi Enok (HKP OÜ) ja Mati Mäe (HKP OÜ).
  • ?rikinnisvara halduse konverents 2017. Ergi Enok (HKP OÜ) ja Mati Mäe (HKP OÜ).
  • Foto: Raul Mee
Veel oli juttu klientide ootustest, millistele nõuetele peavad hooldus- ja puhastusettevõtted vastama ja kas kinnisvarahalduse sektoris on oodata hinnatõusu.
Lisaks oli saatekülaliseks audiitorettevõte KPMG vandeaudiitor Eero Kaup.
Saadet juhib Juuli Nemvalts.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Saadet toetab KPMG.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 26.08.25, 13:37
Tartu südalinnas ootab investorit ainulaadne võimalus soetada korter uusarenduses
Tartu südalinnas, 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel Raekoja platsist, kerkib arendus, mille vastu tunnevad üha suuremat huvi need, kes soovivad investeerida kinnisvarasse väljaspool Tallinna. Vallikraavi Kinnisvara uus projekt Raatuse Residentsid pakub paindlikke lahendusi nii oma kodu otsijatele kui ka neile, kes soovivad panna raha tööle üüritulu ja väärtuse kasvu kaudu.

Viimased uudised

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele