Maarit Eerme • 26 aprill 2019
Jaga lugu:

Porto Franco katsetab uusi lahendusi rentnike leidmiseks

Porto Franco kasutab rentnikele maja tutvustamisel innovaatilisi lahendusi. „Meie maja on keeruline ja nüanssiderohke, klient peab aru saama, kuhu ta tuleb,“ kinnitavad Porto Franco tegevjuht ja juhatuse liige Rauno Teder ning müügi- ja turundusdirektor Enno Heinla.

Foto: Porto Franco

„Meil on olemas traditsioonilised turundusmaterjalid – trükised, põhjalik koduleht. Kuid kasutame ka 3D joonistega virtuaal reaalsuse (VR) prille, millega teeme klientidele presentatsiooni ja nad näevad 360 kraadist pilti keskuse seest,“ tutvustab Heinla kaasaegseid presentatsioonivõimalusi.

Teder lisab, et nii saab potentsiaalne klient kiiremini otsuse teha, kas pakkumine teda huvitab või mitte. „VR kaudu näeb klient visuaalset pilti keskusest. Positsioneerime tema soovid, vajadused ning siis teeme pakkumise.,“ selgitas Porto Franco tegevjuht ja juhatuse liige Rauno Teder

3D joonis ja mudel uueneb pidevalt. Heinla sõnul on büroo puhul väga oluline kliendile selgeks teha, millisesse keskkonda ta tule ja seda virtuaalne kohalviibimine ka annab.

„Meie maja ei ole nii lihtne, kui tornmaja, kus võetakse korrus haaval ette. Siis meil on täna loodud põhjalik materjal ning saab võtta slaid haaval ja kliendile kõike seda selgitada,“ lisab Teder.

Praeguseks on Kaubanduspindadest siduvate lepingutega kaetud umbes 60%, koos kokkulepetega 75%. Büroopindade osas on lepingud olemas 40%-il.

Porto Franco olulisemad üürnikud on Prisma, Citybox hotell. Büroopindadele tulevad reklaamibüroo Zavod BBDO, advokaadibüroo Sorainen.

Loe pikka ja põhjalikku intervjuud Porto Franco arengust ja tulevikuplaanidest Äripäeva kaubandusuudiste veebist.

Jaga lugu:
KINNISVARA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad kinnisvarauudised igal nädalal enda postkasti.

Kinnisvara.ee toetajad:

Eva Kiisler
Eva KiislerEhitusväljaannete juhtTel: 56 600 050eva.kiisler@aripaev.ee
Sandra Malvik
Sandra MalvikEhituse ja kinnisvara konverentside korraldajaTel: 58 552 554sandra.malvik@aripaev.ee
Kristi Kool
Kristi KoolKinnisvarauudised.ee toimetajaTel: 53 003 098kristi.kool@aripaev.ee
Rivo Habakuk
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 56 861 806rivo.habakuk@aripaev.ee