K3 ehitus jõudis olulise vaheetapini

Jaanuari viimasel päeval võtsid arendajad ehitajatelt vastu sarikapärja, millega tähistati hoone maksimaalse kõrguse saavutamist.

K3 ärihoone eskiis  Foto: Hammerhead

Eelmise aasta septembri alguses alustasid Hammerhead ja Eventus Ehitus Tallinnas aadressil Kadaka tee 133 uut tüüpi ärihoone ehitust. Hoone oluliseks teguriks on asukoht ning sellega on planeerimise käigus arvestatud.

Hoone erineb teistest omataolistest peamiselt selle poolest, et kaubandus- ja kontoripindade funktsionaalsust toetavad samas hoones asuvad laopinnad.

Esimese korruse pinnad on suurte vitriinakendega ja ukseesine parkimisvõimalus loob suurepärased tingimused kaupluse pidamiseks või teenuse osutamiseks. Teine korrus on planeeritud büroopindadeks ja erineva suurusega väikeladudeks. Lisaks on hoone tagumisele küljele planeeritud kaasaegsed workshopid ja ateljeepinnad, kus on lubatud tekitada müra, vibratsiooni, tolmu.

Hoonesse rajatakse kaasaegsed nutilahendused. Nutiseadme kaudu saab kontrollida äripinna: uksi, ventilatsiooni, kaameraid, valgustust, valvesüsteemi, temperatuuri ning jooksvalt jälgida kommunaalkulusid.

K3 kaubandushoonet arendavad Hammerhead ja Eventus Kinnisvara. Projekteerijaks oli Guru Projekt, arhitektiks Ivo Rebane ning hoone ehitab Eventus Ehitus. Projekti juhib ning äripindasid vahendab Restate Property Advisors.

Üürnikud saavad valminud hoonesse sisse kolida juba selle aasta suveks.

Jaga lugu:
KINNISVARA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad kinnisvarauudised igal nädalal enda postkasti.

Kinnisvara.ee toetajad:

Eva Kiisler
Eva KiislerEhitusväljaannete juhtTel: 56 600 050
Sandra Malvik
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Rivo Habakuk
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 56 861 806