• 06.10.20, 11:37

Tartu müüb kõrge hinnaga lagunenud loomelinnakut

Enampakkumisele tulevat maja Tartus Narva maanteel ei ole lubatud lammutada, vaid see tuleb muinsuskaitse tingimustele vastavalt renoveerida.
  • Enampakkumisele tulevat maja Tartus Narva maanteel ei ole lubatud lammutada, vaid see tuleb muinsuskaitse tingimustele vastavalt renoveerida.
  • Foto: Tartu linnavalitsus
Täna toimub Tartus oksjon, kus läheb müüki puidust maja Narva maanteel, mis koondab loomeinimesi – kunstnikke, bändiliikmeid ja tätoveerijaid.
Tartu linn ei pea maja oma tegevuseks vajalikuks, lisaks vajab see tõsist remonti.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 19.05.25, 15:00
Millerhawk vähendas hoone süsiniku jalajälge kolmandiku võrra – ilma lisakuluta
Elutsükli analüüs (LCA) on tööriist, mis aitab hinnata hoone keskkonnamõju selle „sünnist surmani“ – alates toormaterjalide kaevandamisest kuni lammutamise ja taaskasutuseni. Ehituses tähendab see näiteks seda, millist mõju avaldab betooni, terase või isolatsioonimaterjalide tootmine, transport, paigaldus ja hilisem hooldus meie kliimale.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele