"Kinnisvarasektor, nagu kogu koroonakriis, on nagu Kinder-muna – me ei saa kuidagi ette teada, mis edasi juhtuma hakkab ja ükski stsenaarium pole välistatud," ütles Pindi Kinnisvara juhatuse liige Peep Sooman.
Pindi Kinnisvara juhatuse liige Peep Sooman.
  • Pindi Kinnisvara juhatuse liige Peep Sooman.
  • Foto: Andres Haabu
Kuigi eelmise aasta viimastel kuudel kasvas optimism aktsiabörsidel ja loodeti, et koroonavaktsiin taastab peagi tavapärase majanduskeskkonna, on uus aasta alanud ebakindlalt. Jätkuvalt kõrged nakatamisnäitajad ja aeglase tempoga vaktsineerimine pole veel toonud leevendust tervise- ja majanduskriisile. Mida tähendab see kinnisvara omanike, ostu- või müügihuviga inimeste ja üürnike jaoks?

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 31.07.26, 12:13
Liivalaia kohtumaja on jõudnud turule ja ootab uut omanikku
Tallinna kesklinnas asuv endine kohtuhoone aadressil Liivalaia tn 24 on jõudnud turule ning Riigi Kinnisvara Aktsiaselts (RKAS) on otsimas sellele uut omanikku.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele