Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kinnisvarabüroo privaatne tutvumisnädal äratas suurt huvi

Nakkusohu maandamiseks pakkus LVM Kinnisvara ajaloo suurimal tutvumisnädalal kõigile koduotsijatele privaatset teenindust. Tavapäraste nädalatega võrreldes oli külastatavus ligi kolm korda suurem.
Ingmar Saksing LVMi Tallinna kontoris Liivalaia 13.
  • Ingmar Saksing LVMi Tallinna kontoris Liivalaia 13.
  • Foto: Eiko Kink
"Meie tutvumisnädalal jaanuari lõpus ja veebruari alguses oli müügis üle 1100 kodu, kuid tavaliste kliendipäevade asemel saab seekord iga koduotsija privaatse külastuse maakleriga," rõhutas LVM Kinnisvara juhatuse liige Ingmar Saksing. "Igal maakleril on kliendi jaoks kaasas ka maskid ja desovahendid, kuid lisaks tervise kaitsmisele kuulub ka kogu maakleri tähelepanu koduotsijale."

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 25.05.26, 11:22
RRK Liiva Keskus saab uue maamärgi esindusliku ja moodsa ärihoone näol
Tallinna Kesklinna lähim suur lao- ja tootmispindade piirkond Liiva Keskus kasvab uue kaasaegse lao- ja kontorihoone võrra. 21. mail peeti Liivametsa 5 kinnistule rajatava ligi 3000-ruutmeetrise stock-office tüüpi ärihoone sarikapidu. Tegemist on pikalt ette valmistatud projektiga, mille eesmärk on kujundada Liiva Keskusele esinduslik sissepääs ning pakkuda paindlikke ruumilahendusi ettevõtetele, kes hindavad head asukohta ja kvaliteetset ärikeskkonda.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele