„20-25 aastaga on Baltikumi kaubanduskeskuste turg täis saanud. Lisaks pani koroonaviirus kõva paugu. Massilist kasvu ja uute keskuste tulekut me ei eelda, küll aga tuleb olemasolevatel teatud muudatusi läbi viia,“ ütleb Baltic Horizon Fundi fondijuht Tarmo Karotam.
6 megatrendi, mis määravad kaubanduskinnisvara tuleviku
Karotami sõnul on kaubandus on huvitav ja jätkusuutlik ärikinnisvara segment, millel on omad väljakutsed.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Kas tuhandeid faile saab muuta kiirelt sisukaks ja kompaktseks infoks? Nüüd saab
Kinnisvara- ja ehitusprojektide dokumentatsioon kasvab iga aastaga. Joonised, lepingud, koosolekuprotokollid, hooldusjuhendid ja tehnilised kirjeldused kogunevad erinevatesse süsteemidesse ning lõpuks on tükk tegu, et üldse aru saada, kus midagi asub. Ent see kõik saab tehisintellekti abiga olla kordades lihtsam.

Enimloetud

1
  • ST
Sisuturundus
  • 31.07.26, 12:13
Liivalaia kohtumaja on jõudnud turule ja ootab uut omanikku
2
Uudised
  • 30.07.26, 06:45
Euribor tõuseb. Kuidas pääseda kodulaenu kuumakse tõusust? 4 võimalust
3
Intervjuu
  • 28.07.26, 06:30
Kogenud investorid liiguvad Tallinnast edasi. “Teeks ühe maja”
4
Uudised
  • 04.09.08, 15:52
Helenius: olen Käoga 100% nõus
5
Uudised
  • 24.07.26, 06:15
Tahad osta korterit otse omanikult? Vaata, kui palju Sinult küsitakse tegelikult
Vaata tervet Eestit hõlmavat graafikut - olukord on kõnekas
6
Uudised
  • 30.07.26, 10:00
Arco Vara juht: pakkumine suureneb ja hinnad kasvavad
Arco Vara 2026. aasta esimese poolaasta müügitulu oli 4,32 miljonit eurot ning puhaskahjumiks kujunes 1,15 miljonit eurot.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele