Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Eestist pärit ärikinnisvara juhtimise tarkvara Moderan kasvab hoogsalt ja laieneb Kesk-Euroopasse

Ärikinnisvara juhtimise tarkvaraettevõte Moderan teatas täna oma laienemisest Tšehhi ja Slovakkiasse. Eestis asutatud ettevõte aitab ärikinnisvara omanikel oma üürilepinguid ja kinnisvara tõhusamalt juhtida ning kasvatada selle väärtust. Pandeemiast hoolimata kasvas Moderan eelmisel aastal kolmekordselt ja uued sihtriigid on vaid lävepakuks suuremal laienemisel Kesk-Euroopas. Seni tegutses ettevõte Baltikumis ja Saksamaal.
Moderani tuumiktiim
  • Moderani tuumiktiim
Tšehhis ja Slovakkias on väga aktiivsed kinnisvaraturud, kus on palju investoreid läänepoolsetest naaberriikidest, ja üha enam ärikinnisvara fonde investeerib sinna. Turgude kiire kasvuga suureneb nõudlus tõhusa ja kvaliteetse juhtimisteenuse järele. Üürileandjad ja kinnisvara omanikud vajavad konkurentsis püsimiseks ja investeeringute tulemuslikuks juhtimiseks kaasaegseid tehnoloogiaid.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 15.05.26, 11:34
Kaev ei sünni joonlauaga, sest maa all paneb asjad paika loodus
Kaevumeister Tarmo Hälvin ütleb, et maa all ei tööta miski joonlaua järgi. Ühel kinnistul tuleb vesi kätte viie meetri pealt, kõrvalkrundil võib sama tulemuse nimel kaevata poole sügavamale. Just ettearvamatus on see, miks salvkaevude rajamisel ei määra töö mahtu ainult rõngaste arv või augu sügavus, vaid pinnas, veesooned ja kogemus oskus seda kõike lugeda.

Hetkel kuum

Restate´i kinnisvaraanalüütik Julia Linde laseb maksuküüru kaotamise kiidetud mõjust õhu välja.
Uudised
  • 20.05.26, 13:00
Vaheda aususega. Julia Linde: Uusarenduse „uus“ ei ole enam iseseisev müügiargument
See on reljeefne. Vaata, milline kuristik haigutab Tallinna uusarenduste, järelturu ja veneaegsete korterite ruuduhindades!
LVM Kinnisvara tegevjuht Ingmar Saksing teeb turultegutsejatele selge vahe sisse.
Uudised
  • 22.05.26, 06:00
Terade eraldamine sõkaldest. Saksing: turul on näha väga selget erinevust projektide vahel
Mida tuleb arendajal teha teisiti?
Ingvar Allekand (vasakul) Äripäeva kinnisvarakonverentsil moderaatori, Aigar Vaigu küsimustele vastamas.
Saated
  • 15.05.26, 08:30
Maaklerid panid paika eestlaste suvekodude hinnapiiri: otsitakse kuni 130 000 euroni
Esimeses etapis valmis Marienholmi poolsaarel viis hoonet kokku 50 korteriga.
Uudised
  • 19.05.26, 11:40
Nooditabaja: Scandium käivitab Marienholmi uue etapi. Vaata, mis sinna tuleb!
Ehitajad, arendaja otsib, kes Teist selle valmis teeks
Kinnisvaraettevõtja ja Talsinkit arendava US Real Estate´i omanik Urmas Sõõrumaa libistab nurgakivi kapsli paika.
Uudised
  • 20.05.26, 16:18
2 galeriid glamuuri: Sõõrumaa pani paika Talsinki olulisima nurgakivi - vaata, mis sinna tuleb
Kasvuruumi on ees küll ja veel.
Uudised
  • 18.05.26, 06:15
Summuse rahaveski kogub pöördeid: I kvartal lisas müügitulu ja puhaskasumit
Aavo Koppel: laienemine Poola turule on täitnud oma eesmärki
Domus Kinnisvara juhatuse liige Ingvar Allekand teeb asise vaate.
Uudised
  • 20.05.26, 12:26
Ingvar Allekand: aastaga pole midagi tegelikult muutunud
Vaata rahalist arvestust. Mida ja kellele lubab aasta alguses toimunud maksuküüru kaotamine?
Business Arena Baltics 2026 näitas selgelt, et sektori järgmine arenguhüpe ei sõltu ainult suurtest strateegilistest otsustest, vaid ka sellest, kui sujuvalt toimivad igapäevased tööprotsessid.
  • ST
Sisuturundus
  • 11.05.26, 09:29
Kuidas kiirendada kinnisvaraprojekte ilma suurte investeeringuteta?
Olulisimad teemad Business Arena 2026 kinnisvarafoorumil

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele