Äripäeva raadio kolmapäevases hommikuprogrammis olid vaatluse all pöörased skeemid kinnisvaraturule sügisel laekuva pensionirahaga, lagunevatest mõisatest rahamasinate tegemine ja prügirongi rööbastele aitamine.

- Endover Kinnisvara arendatava Ambassadori maja ehitusplats.
- Foto: Raul Mee
Intervjuud annavad Siret Läets, Kaarel Kutti ja Jaan Martin Raik. Stuudios on Meelis Mandel ja toimetaja Rivo Sarapik.
Kuulamislingi ja nädala saatekava leiate
siit.
Kuulake Äripäeva raadiot Tallinnas ja Harjumaal 92,4 MHz, Tartus 97,7 MHz, Pärnus 91,9 MHz, Haapsalus 96,0 MHz, Saaremaal 101,7 MHz ja Ida-Virumaal 94,6 MHz.
Artikkel jätkub pärast reklaami
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Riigi Kinnisvara Aktsiaselts (RKAS) otsib uusi omanikke Tallinna kesklinnas asuvale väärikale kinnistule aadressil Tõnismägi 5a – hoonele, mis ühendab endas ajaloolise arhitektuuri, suurepärase asukoha kui ka väga mitmekülgsed kasutusvõimalused.