Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Tallinn pikendab sajaprotsendilist üürivabastust linna pindadel maikuu lõpuni
Tallinna linnavalitsus otsustas linnale kuuluvatel äripindadel tegutsevad kauplejad, toitlustajad ning spordiklubid ja teised Vabariigi Valitsuse piirangute alla jäänud ettevõtted üle linna vabastada üüri maksmisest veel kuni 31. maini.
Tallinna abilinnapea Aivar Riisalu sõnul pikendatakse ülelinnaliselt soodustusi linnale kuuluvatel äripindadel tegutsevatele ettevõtetele, nagu näiteks toitlustajad ja kauplejad, ning ka linna pindadel tegutsevatele spordiklubidele. „Üürivabastuse määr eelnimetatud ettevõtjatele on üle linna 100 protsenti,“ täpsustas Riisalu.
Seekordses saates “Kõik ärikinnisvarast” räägime liftidest, kortermajade renoveerimisest ja sellest, kuidas parandada elukeskkonda tervete hoovide ja naabruskondade kaupa, mitte ainult ühe maja piires. Stuudios on Kone Balti riikide müügidirektor Peeter Leet ning Tallinna linna juures tegutseva SOFTacademy pilootprojekti juht Kadri Auväärt.