• 26.04.21, 13:53

Priisle äripargi viimane ärihoone valmib veebruaris 2022

Järgmise aasta veebruaris saab punkti Lasnamäel kiiresti kasvava Priisle äripargi viimane etapp ning lisandub hulk uusi kaubandus- ja logistikaettevõtteid.
Priisle äripargi viimane ärihoone valmib veebruaris 2022
  • Foto: Pressimaterjalid
Äripargi ehitus sai alguse 2014. aastal ja arendaja sõnul on viimase etapi ehitus projekti loomulik jätk. "Priisle äripargi visioon on pakkuda Tallinna suurimas linnaosas kvaliteetset ja funktsionaalset ärikeskkonda," ütles Restate'i finantsjuht Anton Kruglov. "Piirkond on juba praegu väga populaarne. Kvaliteetses ärikeskkonnas on mitukümmend ettevõtet alates restoranist ja jõusaalist kuni sisustuspoe ja loomakliinikuni. See näitab äripargi atraktiivsust ja seda, et kliendid on Priisle piirkonna üles leidnud," lisas Kruglov.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 05.11.25, 13:30
Kestlikkus kui investeering: kuidas Neutra ja LÄVI tõstavad Eesti arenduse standardeid
„Neutra jaoks on jätkusuutlik kinnisvaraarendus olnud algusest peale põhimõtteline väärtus, mitte lihtsalt turutrend,“ tunnistab Neutra Grupi juht Kenneth Karpov. Seepärast lähtub Neutra kinnisvara arendades rahvusvaheliselt tunnustatud BREEAM-i ja LEED-i sertifikatsioonide nõuetest, et nende uute hoonete keskkonnamõju, energiakasutust ja sisekeskkonna kvaliteet vastaks kaasaja nõuetele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele