• 19.05.21, 11:27

Tänassilma äripiirkond laieneb veelgi

Tallinna linna piiril arenev äripark R-Park Tänassilma täieneb. Lisaks suurtele lao- ja tootmispindadele on fookuses kolm ühes stock-office-tüüpi pinnad, mis sobivad eelkõige väikeettevõtjatele.
Tänassilma äripiirkond laieneb veelgi
  • Foto: Restate
Kolm ühes stock-office-kontseptsiooni järgivad äripinnad hõlmavad endas nii kaubandus- kui ka lao- ja kontoriruume. "See lahendus võimaldab tõsta väikese ettevõtte efektiivsust, kuna erinevad töölõigud on ühes kohas koos ja seega väheneb vajadus transpordi või laohalduse järele. Hästi lahendatud pinna puhul on iga ruutmeeter üürnikule kasulik, sest puuduvad tarbetud koridorid ja kasutud nurgad," ütles Restate'i nõukogu liige Allan Kool.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.12.25, 13:07
Järgmine aasta lõpeb 1400 objektil automaatse tulekahjuteate edastamine häirekeskusesse – mida see tähendab?
2026. aasta maist enam kui tuhandele objektile päästeauto enam automaatselt kohale ei sõida. Automaatse tulekahjusignalisatsioonisüsteemi tulekahjuteate (ATeS) edastamise teenuse peatamine tähendab, et hooneomanikud ja valdajad peavad üle vaatama ning vajadusel uuendama tulekahju korral tegutsemise plaani, operatiivkaardi ja ATSiga seotud dokumendid.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele