• 29.07.21, 12:10

EfTENi kvartalinumbrid näitavad võimsat kasvu

EfTEN Real Estate Fund III kasvatas tulusid 27 protsenti, teenides teises kvartalis 3,09 miljonit eurot. Puhaskasumiks kinnitas ettevõte 3,68 miljonit eurot ning kasum aktsia kohta oli 0,83 eurot.
EfTEN Capitali tegevjuht Viljar Arakas: tulemused olid üle ootuste.
  • EfTEN Capitali tegevjuht Viljar Arakas: tulemused olid üle ootuste.
  • Foto: Andras Kralla
Ettevõtte juht Viljar Arakas ütles börsiteates tulemust kommenteerides, et tulemused olid üle ootuste head ning fondi selle aasta kuue kuu EBITDA on kokku 4,89 miljonit eurot, mis on 27% kõrgem eelmise aasta sama perioodi EBITDAst.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.02.26, 09:22
Anna oma ärile hoogu Ülemiste Citys – Tallinna uues linnasüdames
Ülemiste City unikaalne asukoht, kus piltlikult öeldes kohtub Eesti Euroopaga ja vastupidi, on muutnud piirkonna nii kohalike kui rahvusvaheliste ettevõtete tõmbekeskuseks. Lähiaastate ambitsioonikad arenguplaanid suurendavad linnaku mõju ja tähtsust mitte ainult majanduses, vaid üha enam ka kohalike elanike ja väliskülaliste jaoks. Samuti algas äsja esindusliku Eesti botaaniku ja ökoloogi Viktor Masingu järgi nime saanud ärihoone ehitus.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele