• 29.09.21, 11:45

Üks Tallinna esimesi kaubanduskeskusi sai uue siseilme

Järve Keskuses jõudsid lõpufaasi pool aastat kestnud ulatuslikud renoveerimistööd, mille käigus on uue ilme saanud siseruumid ning tehtud ettevalmistus välisfassaadi uuendamiseks.
Üks Tallinna esimesi kaubanduskeskusi sai uue siseilme
  • Foto: Katrin Väljamats
Järve keskuse juhataja Rome Arumaa sõnul oli keskus kogu renoveerimisperioodi vältel avatud ja hoolimata ajutistest ebamugavustest jäid külastajad sealsetele poodidele lojaalseks. „Esimene korrus on täiesti valmis, teisel korrusel lõpetame viimaste töödega, kus aasta lõpuks valmivad tualetid, mähkimistuba ja imetamistuba. Paneme eriti suurt rõhku noortele peredele, sest lähikonnas asuv Kiili vald ja selle ümbrus arenevad tormiliselt ja uute elanike seas on hulgaliselt noori peresid, kelle uus kodu vajab sisustamist. Seega teeb imetamistuba, kus oleks kõik vajalik alates lutipudeli soojendamisest kuni mugava tugitoolini, kodusisustamise retke neile loodetavasti veelgi mugavamaks.“

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.11.25, 10:08
Parmeti uued väljakutsed: aina keerukamad fassaadiprojektid ja targemad lahendused
Fassaadide tootmine on viimase kümnendi jooksul teinud läbi suure muutuse. Kui varem tähendas tellimus etteantud jooniste järgi tootmist, siis nüüd oodatakse tootjalt terviklikkust: projekteerimist, tehnilisi lahendusi, tootmist ja paigaldust. Metallfassaadide tootja Parmet AS juht Erki Parik nendib, et selline muudatus teeb küll nende töö keerulisemaks, ent samas toob tellija jaoks kaasa parema tulemuse.

Enimloetud

1
  • ST
Sisuturundus
  • 28.11.25, 10:08
Parmeti uued väljakutsed: aina keerukamad fassaadiprojektid ja targemad lahendused
2
Uudised
  • 05.12.25, 11:33
Efteni juht tegi ülevaate kõige riskantsematest võlakirjadest. "Võlakirjainvestor peabki ainult riskidele keskenduma"
Vaata, mis on ohukoht aastal 2026
3
Suur lugu
  • 03.12.25, 14:11
Paisuvas ülepakkumises eluasemeturul hinnad tõusevad? Pilt kisub vastupidi järsult
Erkki Raasuke kinnisvaraarendajate suure tootlusega võlakirjadest: “Kui keegi tahab Vene ruletti mängida või lihtsalt vaadata tikuga, kas paagis on bensiini, siis andke tuld.” Eesti turul on veel üks tõsine pitser.
4
Uudised
  • 01.12.25, 12:52
Marko Kull müüs ülehektarilise elamuarenduse maha
5
Uudised
  • 05.12.25, 10:31
2 galeriid: Scandium pani Mustamäe megaarenduse 15-miljonilisele hoonele nurgakivi
Vaata, mis seal toimus ja mis sinna tuleb!
6
Uudised
  • 05.12.25, 11:37
Maa- ja ruumiameti peadirektor: äkki ei pea praeguses julgeolekuolukorras reeglid nii paindumatud olema?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele