Investorid on EfTEN United Property Fundi paigutanud 9 miljonit eurot
Septembris paigutasid investorid EfTEN United Property Fundi 3,8 miljonit eurot, mis on parim kuutulemus alates fondi loomisest käesoleva aasta juunis. Kokku on kinnisvarafondiga liitunud 2640 investorit, kes on fondi paigutanud 9 miljonit eurot.
Domina kaubanduskeskus Riias on EfTEN United Property Fundi üks suuremaid investeeringuid.
Foto: Andras Kralla
Septembris liitus fondiga 826 uut investorit, kes paigutasid fondi 3,3 miljonit eurot ning 183 varasemat investorit suurendasid oma positsioone 544 000 euro võrra. Pea viiendik fondi klientidest on fondi investeerinud korduvalt, teatas EfTEN Capital.
Veel mõni aasta tagasi tähendas uue kontori otsimine eelkõige head asukohta ja mõistlikku hinda. Täna on ettevõtete ootused muutunud. Üha olulisemaks on saanud küsimus, kas tegemist on keskkonnaga, kuhu inimesed tahavad päriselt kohale tulla, kus on hea töötada ning mis aitab ka ettevõttel kasvada.
Laur avaldab, milleks Liven raha kaasas. Tallinna planeeringute menetlemine sai temalt analüütilise hinnangu + osutab ta ka ühele olukorra juurpõhjusele
Laur avaldab, milleks Liven raha kaasas. Tallinna planeeringute menetlemine sai temalt analüütilise hinnangu + osutab ta ka ühele olukorra juurpõhjusele