2022. aasta juuniks rajab ärikinnisvarafirma Colonna Tallinna külje alla Peetrisse mitmeotstarbelise ärihoone, kus ühendatakse lao- ja tootmispinnad. Uue hoone ehitamiseks on sõlmitud leping Mapri Ehitus OÜ-ga.
Colonna ehitab Peetrisse moodsa lao- ja tootmishoone
Aadressile Reti tee 6 rajatavasse A-energiaklassiga äri- ja laohoonesse on planeeritud kuni kakskümmend multifunktsionaalset äripinda, mis mahutavad lisaks laoruumidele, müügisaalidele ja kontoritele ka väiketootmiseks ja töökojaks sobivaid ruume. Üüripindade hinnad algavad 6,5 eurost ruutmeetri kohta.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Kas tuhandeid faile saab muuta kiirelt sisukaks ja kompaktseks infoks? Nüüd saab
Kinnisvara- ja ehitusprojektide dokumentatsioon kasvab iga aastaga. Joonised, lepingud, koosolekuprotokollid, hooldusjuhendid ja tehnilised kirjeldused kogunevad erinevatesse süsteemidesse ning lõpuks on tükk tegu, et üldse aru saada, kus midagi asub. Ent see kõik saab tehisintellekti abiga olla kordades lihtsam.

Enimloetud

1
Uudised
  • 22.06.26, 11:47
Liven rühib edasi ja ostab Berliinis järgmise kinnistu
Liveni Berliini projektide investeeringud on väärt priskeid miljoneid. Andero Laur vaatab tulevikku optimismiga
2
Saated
  • 22.06.26, 10:41
Maakler näeb Tallinna lähivallas investoritele head võimalust
3
Uudised
  • 04.12.11, 14:02
Isamaalaste abil miljonäriks
4
  • ST
Sisuturundus
  • 10.06.26, 12:08
Riias kerkib kvartal, kus kontor on enamat kui töökoht
5
Saated
  • 19.06.26, 06:15
Eluasemeturule tuleb pindu juurde. Risto Vähi: suvila tähendus on muutunud
Eluasemeturu hoonefond paisub. Tervikturg elavneb, ent unustage laialdane hinnatõus, pigem ees paistab tühjade majade fenomen.
6
Uudised
  • 22.06.26, 06:30
Välisresidentidest korteriostjate enamik on väljastpoolt Euroopa Liitu
Vaata, kuidas on korterihuvilistest välisresidentide struktuur muutnud 6 aastaga.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele