Volta kvartalis valmivad loft-tüüpi ridaelamud

Põhja-Tallinnas Volta kvartalis asuti taastama ajaloolist peakivihoonet aastast 1912 ning see valmib juba käesoleva aasta suvel. Hiigelsuurte kaarakendega ja läbi kolme korruse planeeringutega loft-tüüpi ridaelamute kõrvale tuleb ka 30 ühikut äripindasid.
Volta kvartalis valmivad loft-tüüpi ridaelamud
„Volta kvartali uue arendusetapi avab võimas 172 meetri pikkune ajalooline hoone, mis hakkab kandma nime Volta Galerii Loftid, kus elupindasid on 25 ja äripindasid 30 ühikut,“ sõnas Endoveri juhatuse liige Robert Laud. „Neist üle kolmandiku on tänaseks juba müüdud.“

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 25.05.26, 11:22
RRK Liiva Keskus saab uue maamärgi esindusliku ja moodsa ärihoone näol
Tallinna Kesklinna lähim suur lao- ja tootmispindade piirkond Liiva Keskus kasvab uue kaasaegse lao- ja kontorihoone võrra. 21. mail peeti Liivametsa 5 kinnistule rajatava ligi 3000-ruutmeetrise stock-office tüüpi ärihoone sarikapidu. Tegemist on pikalt ette valmistatud projektiga, mille eesmärk on kujundada Liiva Keskusele esinduslik sissepääs ning pakkuda paindlikke ruumilahendusi ettevõtetele, kes hindavad head asukohta ja kvaliteetset ärikeskkonda.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele