Ärikinnisvaraga tegeleva Fausto Capitali müügitulu suurenes eelmisel aastal 14%. Vaatamata keerulisele olukorrale maailmas on Eestis üüriturg praegu aktiivne ja üürnike maksekäitumine tugev.
Fausto Capital: ärikinnisvara üüriturg tagab tugeva kasvu
  • Foto: M2rt Lillesiim
Ka Fausto Capitali maksude ja kulumieelne kasum ehk EBITDA aastaga 13%, jõudes 5,8 miljoni euroni.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 25.05.26, 11:22
RRK Liiva Keskus saab uue maamärgi esindusliku ja moodsa ärihoone näol
Tallinna Kesklinna lähim suur lao- ja tootmispindade piirkond Liiva Keskus kasvab uue kaasaegse lao- ja kontorihoone võrra. 21. mail peeti Liivametsa 5 kinnistule rajatava ligi 3000-ruutmeetrise stock-office tüüpi ärihoone sarikapidu. Tegemist on pikalt ette valmistatud projektiga, mille eesmärk on kujundada Liiva Keskusele esinduslik sissepääs ning pakkuda paindlikke ruumilahendusi ettevõtetele, kes hindavad head asukohta ja kvaliteetset ärikeskkonda.

Hetkel kuum

See siin on kuum teema. Välja joonistub vana ja uue katastroofiline haakumatus.
Suur lugu
  • 08.06.26, 13:04
Martin Karro: ootame arendajaid büroohoonest elamu tegemise ettepanekutega. Estonia lisamaht peatänavaga ei haaku
Pööris koidab - eluasemeturul ja linnaruumis kisub tuliseks. Miljoniruuduküsimus muutub aina päevakajalisemaks
Tallinna lähiümbruse kinnisvara uurinud ajakirjanik nimetas järgmised perspektiivikad piirkonnad
Saated
  • 09.06.26, 11:44
Tallinna lähiümbruse kinnisvara uurinud ajakirjanik nimetas järgmised perspektiivikad piirkonnad
Liveni tegevjuht Andero Laur omab kogemust Saksamaa pealinnast.
Uudised
  • 10.06.26, 13:05
Maaostulainel Liveni juht paneb Tallinna ja Berliini planeeringute menetlemise kõrvuti
Laur avaldab, milleks Liven raha kaasas. Tallinna planeeringute menetlemine sai temalt analüütilise hinnangu + osutab ta ka ühele olukorra juurpõhjusele
Galerii: Metro pani püsti Eesti kõrgeima eluarenduse tipupeo, taamal uhked vaated
Uudised
  • 11.06.26, 12:24
Galerii: Metro pani püsti Eesti kõrgeima eluarenduse tipupeo, taamal uhked vaated
Vaata, kes kõik seal olid ja mida nad tegid!
Elamuehitustandreil käib töö ja vile koos. Ehitajail kurtmiseks põhjust ei ole.
Analüüsid
  • 05.06.26, 06:30
Nuta või naera - uue korteri ostja muutub järjest vanemaks. Miks küll? Olukorra anatoomia ja 7 tegurit
Eduvõtmed on olemas, haara kinni! Lisaks: millised pealinna arendajad müüsid mais kõige enam uusi kortereid?
Mõlema hoone paigutust ja lahendust, arvestades miljööd, keskkonda ja vasakul paikneva kuulsa Pärnu rannahotelli (arhitektid Olev Siinmaa, Anton Soans, Nikolai Kusmin, 1935-1937) eraldatust puudesaluga, võib pidada õnnestunuks.
Uudised
  • 12.06.26, 10:23
Galerii: Merko pani pelletiärimeeste sündmuskeskusele nurgakivi
Kompleks kerkib Pärnu legendaarse rannahotelli kõrvale.
Üle kuu aja tagasi raadiovestluses Urmas Sõõrumaaga koorus välja tõsiasi, et arendajal tasub mõelda, et lühike kaotus on pikk võit.
Uudised
  • 09.06.26, 11:29
Sõõrumaa arenduse võlakirjad märgiti üle pea 3 korda
Võlakirjad jaotati lähtuvalt 5 põhimõttest
“Meie praktikas tuleb seda päris sageli ette, et ühistu juhatus pöördub meie poole, loeb üles kõik maja murekohad ja tunnistab, et neil napib kõigega tegelemiseks aega, nii mõneski asjas aga ka teadmisi,“ tõdeb Pindi Kinnisvarahalduse tegevjuht Ronald Tõnisson.
  • ST
Sisuturundus
  • 29.05.26, 14:27
Millal jääb korteriühistu juhatus hätta? Märgid, et maja vajab professionaalset haldust

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele