• 16.06.22, 10:44

Rege rauta suvel. Üüriturul tuleb kõigil valmistuda kitsasteks aegadeks

Täna enda ümber ringi vaadates tundub, et pidu käib nii, nagu homset poleks. Inimlikult on mõistetav, et koroonaviiruse all möödunud paari aasta järel tahetakse endale viimaks pisut rohkem lubada. 1Partner Kinnisvara tegevjuht Martin Vahter hoiatab, et kõige jaoks raha ei jätku.
1Partner Kinnisvara tegevjuht Martin Vahter.
  • 1Partner Kinnisvara tegevjuht Martin Vahter.
  • Foto: Andras Kralla/Äripäev

Seotud lood

Uudised
  • 06.06.22, 11:42
Defitsiidi pahupool üürnikele - omanikud on muutunud eriti valivaks
Üürileandjad ei taha oma pinnale sõjapõgenikke või teisest rassist üürnikke majutada, ka lemmikloomad ning isegi lastega pered on sattunud soovimatute üürnike nimekirja. Kas kõigi nende osas on hirmud põhjendatud? "Isegi kui sul on välja üürimiseks ainult üks korter, tuleb asjale läheneda kui äritehingule, kus on oluline saada võimalikult madala riskiga võimalikult suurt tulu," soovitab 1Partneri Tallinna büroo maakler.
  • ST
Sisuturundus
  • 13.02.26, 09:49
Fahle linnaku teekond tööstusvaremetest ihaldatud ärikvartaliks
Neutra Capitali juht Kenneth Karpov ja Fahle kvartali arengus olulist rolli mänginud arhitekt Margit Aule meenutavad, kuidas kulges Fahle linnaku uueks loomine.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele