Capital Milli omanikud soetasid 14 miljoni eest kaks väikelinna ärikeskust
Capital Milli omanikud Igor Mölder, Marko Kull, Tanel Samuel ja Aleksandra Samuel ostsid eelmisel nädalal Fausto Capitalilt Rapla kaubanduskeskuse Rappeli ning Ahtme Maxima supermarketi kinnistu
Rapla ja Ahtme kaubanduskeskuste senine omanik Fausto Capital tahab keskenduda Fahle ärikvartali arendamisele Tallinnas
Foto: Andras Kralla
"Kaubanduspindade lisandumine Capital Milli portfelli toetab igati ettevõtte laienemisstrateegiat. Otsime pidevalt kõigis Balti riikides investeerimisvõimalusi ning meie hallatav investeerimisportfell on ettevõtte tegevusaja jooksul stabiilselt kasvanud,“ kommenteeris 14 miljoni euro suurust tehingut Capital Milli tegevjuht Kaarel Loigu.
Eesti ärikinnisvara ei tähenda enam ainult ruutmeetreid. Edu määravad kvaliteet, paindlikkus ja ruum, mis toetab inimeste töö- ja loomevõimet. Neutra Capitali nõukogu liige Kenneth Karpov kirjutab, kuidas just sellist ruumikogemust kannavad kolm uut hoonet Fahle linnakus: Katel, Vasepada ja Portaal.