Estateguru kaasasutaja ja nõukogu esimees Marek Pärtel
  • Estateguru kaasasutaja ja nõukogu esimees Marek Pärtel
  • Foto: Raul Mee
Euroopa juhtiv kinnisvara finantseerimise ja -investeeringute platvorm avaldas majandustulemused, mis näitavad, et II kvartal oli edukas. Ettevõtte kaudu finantseeriti 439 projekti väljastatud laenude kogumahuga 48,6 miljonit eurot.
Estateguru hallatavate varade maht kasvas 71% võrra: laenuportfelli väärtus tõusis 268 miljoni euroni. II kvartalis liitus Estateguruga 10 114 uut investorit. Kogu maailmas on ettevõttel nüüd kokku 137 000 investorit. Nende Estateguru kaudu tehtud investeeringud teenisid II kvartalis kokku 5,1 miljoni euro mahus väljamakstud intresse (eelmise aasta II kvartalis 3,4 miljonit).Tagastatud laenude keskmine tootlus oli 9,12%.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Kas tuhandeid faile saab muuta kiirelt sisukaks ja kompaktseks infoks? Nüüd saab
Kinnisvara- ja ehitusprojektide dokumentatsioon kasvab iga aastaga. Joonised, lepingud, koosolekuprotokollid, hooldusjuhendid ja tehnilised kirjeldused kogunevad erinevatesse süsteemidesse ning lõpuks on tükk tegu, et üldse aru saada, kus midagi asub. Ent see kõik saab tehisintellekti abiga olla kordades lihtsam.

Enimloetud

1
Uudised
  • 06.08.26, 14:06
Eksperdid: kinnisvarainvesteering ja flippimine pakuvad võimalusi, aga ära armu sellesse
2
Uudised
  • 06.08.26, 06:15
Üürileandjad küsivad Tallinnas ja Tartus eriti krõbedat hinda
3
  • ST
Sisuturundus
  • 31.07.26, 12:13
Liivalaia kohtumaja on jõudnud turule ja ootab uut omanikku
4
Uudised
  • 05.08.26, 09:13
Eesti kinnisvarahaid ostsid Riias 42000-ruuduse kaubanduskeskuse
Viljar Arakas: On heameel tõdeda, et taaskord on suuremahulise kinnisvaraobjekti ostuks kogunenud peamiselt Eesti investorid
5
Uudised
  • 07.08.26, 08:00
Korteriühistute valus dilemma: kokkuhoid või kulude edasilükkamine?
Millest koosneb hoone pikaajaline remondikava? Mida tuleb laenu võtmisel võrrelda? Mida märkab kogenud haldur? Millest koosneb tark kokkuhoid?
6
Uudised
  • 06.08.26, 11:11
Tarmo Pohlak: Eesti ehituse peatöövõtjad on rahvusvahelises mõttes kooperatiivid

Viimased uudised

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele