Autor: kinnisvarauudised.ee • 3. august 2022

Ärikinnisvara halduse konverents kajab kaasa hetke pingeliste olukordadega

Juba on alanud registreerimine Kinnisvarauudised.ee traditsioonilisele Ärikinnisvara halduse konverentsile, kus räägime põletavatel teemadel ja arutame tulevikuvaateid.

Leiame vastused küsimustele, kuhu areneb Eesti ja Euroopa majandus ning kinnisvarahaldus. Samuti on muutunud haldusmaailmas väga oluliseks kaasaegse säästliku tehnoloogia kasutamine, mis tagaks hoonetes mugava sisekliima.

Konverents pakub hea võimaluse viia end kiiresti oluliste teemadega kurssi, kohtuda konkurentide ja koostööpartneritega ning teha tulevikuplaane, kuidas keerulisel ajal edukalt hakkama saada.

Seekordne konverents võtab näiteks fookusesse selle, et millised on lahendused tööjõu probleemidele, kuidas juurutada uusi tehnoloogiaid, kuidas mõjuvad järjestikused kriisid ja Ukraina sõda kinnisvarahaldusele.

Esinejad ja teemad

Kuidas hakkab meie maailm muutuma erinevate kriiside valguses ja kuidas toimub Ukraina ülesehitamine, mil moel mõjutab see meie haldusmaailma? Nendel teemadel räägib Euroopa Parlamendi liige Yana Toom.

Diskussioonipaneelis arutatakse selle üle, et milliste lahendustega peab arvestama hoone sisekliimat planeerides? Millised on probleemid, võimalused ja kasutusmugavused. Mõtteid vahetavad Jarek Kurnitski, TalTechi professor ja hoonete sisekliima ekspert, Clik juhatuse liige ja Eesti Kütte- ja Ventilatsiooniinseneride Ühenduse juhatuse esimees Kalev Kundla ja US Real Estate'i juht Aavo Kokk.

Modereerib NEWSEC, Eesti üksuse tegevjuht Janek Hintsov.

Laiema majanduspildi taustal vastatakse küsimustele: mida teeb inflatsioon? Kuhu oleme liikumas ja kui palju puudutab see haldussektorit, kõnelema on tulemas Eesti Panga asepresident Ülo Kaasik.

Üheks tipphetkeks on Äripäeva kinnisvara halduse ja hoolduse TOP autasude üle andmine.

Lisaks räägitakse veel vandeadvokaat ja Ellex Raidla partneri Martin Käerdi poolt õiguslikest probleemidest üürilepingutes, kogemuslugu jagab Stell Eesti Lõuna- Eesti regioonijuht Tanel Tiits – Suurtellijast teenuseosutajaks, võlud- ja valud.

SOL Baltikumi müügi- ja turundusjuht Mergit Inno analüüsib tööjõuturu olukorra mõju kinnisvarahoolduse teenusele ja Teet Raudsep, Forus Halduse juhatuse esimees jagab oma kogemusi. Tema teemadeks on suurepärase kliendikogemuse pakkumine, innovatsioon ja samuti jagab ta mõtteid kuidas efektiivselt majandada kinnisvarahalduses.

EKKL liikmetele kehtib erihind!

Pileteid saab osta Äripäeva poest.

Jaga lugu
Kinnisvarauudised.ee toetajad:
Teeli RemmelgKinnisvarauudised.ee juhtTel: 51 23 770
Külli KaljulindReporter-toimetaja Tel: 58 223 022
Triin UibopuuEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 51 990 655
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 58 361 474