Tallinna järelturul on hinnakasv juba peatunud

Kõrgemad intressid ja suured energiakulud pole korralikult veel kohalegi jõudnud, kuid turg on juba maha rahunenud ning järelturu hinnatõus peatunud, kirjutab Pindi Kinnisvara maakler Anton Novikov septembri kinnisvaraturu ülevaates.
See, mis toimub Tallinna magalarajoonide, näiteks Lasnamäe, kinnisvaraturul, hakkab varsti toimuma ka mujal.
  • See, mis toimub Tallinna magalarajoonide, näiteks Lasnamäe, kinnisvaraturul, hakkab varsti toimuma ka mujal.
  • Foto: Raul Mee
„Pakkumisi tuleb turule pidevalt juurde, nii on Tallinna järelturul aasta algusega võrreldes ligi kaks korda rohkem kaupa, kuid nõudlus on oluliselt kahanenud ja nii ongi loogiline, et oleme väga kiirelt jõudnud tasakaalupunkti,“ märkis Novikov.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.04.26, 08:53
Sadamaäärsed atraktiivsed kinnistud Süsta tänaval jõudsid müüki ning ootavad arendajat
Riigi Kinnisvara Aktsiaselts (RKAS) otsib visiooniga arendajat sadamate vahelisele alale. Müüki saabunud kinnistud Süsta tänaval ühendavad endas strateegilise asukoha, suuremahulise arenduspotentsiaali ning mitmekülgsed kasutusvõimalused.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele