Suur osa üle poole miljoni euro maksvatest korteritest on ülehinnatud, vähemalt kolmandikul neist ootab hind õhu väljalaskmist.

- Tallinna kinnisvaraturul on kallimate korterite müügiperioodid pikenenud.
- Foto: Liis Treimann
“Oleme tagasi olukorras, kus üle poole miljoni maksvate korterite pakkumine ületab selgelt nõudlust. Kui keskmiselt on sel aastal tehtud kümmekond sellise hinnaklassi tehingut kuus, siis järelikult on praegune "laojääk" juba rohkem kui aasta maht. Nii on müügiperioodid pikenenud enam kui kuue kuu peale, mis iseenesest ongi pigem normaalne olukord kallima otsa korterite müümisel,” iseloomustab viimase aja arenguid 1Partner Kinnisvara elamispindade tegevjuht Meelis Ränk. Näiteks Tallinnas on hetkel müügil 145 korterit, mille eest küsitakse üle poole miljoni euro, neist 16 eest soovitakse saada üle ühe miljoni euro.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Tartu südalinnas, 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel Raekoja platsist, kerkib arendus, mille vastu tunnevad üha suuremat huvi need, kes soovivad investeerida kinnisvarasse väljaspool Tallinna. Vallikraavi Kinnisvara uus projekt Raatuse Residentsid pakub paindlikke lahendusi nii oma kodu otsijatele kui ka neile, kes soovivad panna raha tööle üüritulu ja väärtuse kasvu kaudu.