Kinnisvaraettevõtjad valmistuvad kohanema muutuvate oludega

Eesti Kinnisvarafirmade Liidu (EKFL) läbiviidud kinnisvaraettevõtjate sentimendi uuringu kümneaastase ajaloo jooksul on kinnisvaraettevõtjate ootused vaid koroonakevadel olnud käesolevast sügisest negatiivsemad. Negatiivsusele vaatamata on ettevõtjaid, kes loodavad eeloleva poole aasta jooksul nii töötajaskonda kui ettevõte käivet kasvatada.
Eesti Kinnisvarafirmade Liidu juhatuse liige Tõnu Toompark.
  • Eesti Kinnisvarafirmade Liidu juhatuse liige Tõnu Toompark.
  • Foto: Liis Treimann
Uuringus osalenute hinnangul on elamispindade ostu-müügihindade ja -tehingute arvu langemas. Üüriturult oodatakse langust hindadele, kuid tehingute arvu suurenemist.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 11.05.26, 09:29
Kuidas kiirendada kinnisvaraprojekte ilma suurte investeeringuteta?
Olulisimad teemad Business Arena 2026 kinnisvarafoorumil
Aprilli algul Kultuurikatlas toimunud kinnisvarafoorum Business Arena Baltics 2026 tõi kokku kinnisvarasektori eksperdid Baltikumist ja Põhjamaadest. Kahe päeva jooksul arutleti nii suurte investeerimisvõimaluste, linnaruumi arengu kui ka sektori tulevikusuundade üle. Samuti tõusis mitmete vestluste keskmesse ka praktiline küsimus: kuidas projekte päriselt kiiremaks ja sujuvamaks muuta?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele